معاون وزیر راه و شهرسازی به مهر خبر داد:

رفع مشكل معارضی ۵۳۰۰مسكن مهر پردیس، ساخت متروی پرند دوباره فعال شد

رفع مشكل معارضی ۵۳۰۰مسكن مهر پردیس، ساخت متروی پرند دوباره فعال شد به گزارش حراج كن مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید از رفع مشكل معارضی ۵ هزار و ۳۰۰ واحد مسكن مهر پردیس و سر به سر شدن تعداد متقاضیان با تعداد ثبت نام كنندگان در سامانه پردیس اطلاع داد.حبیب الله طاهرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره رفع مشكلات مالكان برخی از واحدهای مسكونی شهر جدید پردیس اظهار داشت: این تعداد متقاضی كه در سامانه ثبت نام كرده بودند، امكان استفاده از واحد مسكونی خویش را به علت پیدا شدن معارض نداشتند.
وی افزود: مشكل این افراد رفع شده است؛ هم اكنون میزان عرضه مسكن مهر در شهر جدید پردیس با تعداد متقاضیان این واحدها كه در سامانه مسكن مهر ثبت نام كرده اند با این رفع معارضی، برابر شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: مالكان این ۵ هزار و ۳۰۰ واحد با آن ۷ هزار نفری كه در سامانه مسكن مهر، گزینه اسكان در پردیس را برگزیده بودند اما برای آنها واحدی در پردیس وجود ندارد، متفاوت می باشد. چون كه هم اكنون آن دسته از واحدهای مسكونی موجود در شهر جدید پردیس كه تعداد آنها ۵ هزار و ۳۰۰ واحد است و در اراضی معارضی راه اندازی شده بود، آزاد شده كه درنتیجه تعداد افرادی كه در سامانه ثبت نام كرده بودند با تعداد واحدهای راه اندازی شده برابر شد.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید اضافه كرد: بیشتر از ۸۱ هزار نفر متقاضی در سامانه مسكن مهر پردیس داریم كه همه آنها بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان پول پرداخت و به تعهدات مالی خود عمل كرده اند. برای بخشی از این پروژه ها معارض پیدا شد كه با رفع این معارضی، مابه ازای همه ۸۱ هزار متقاضی، واحد مسكونی وجود دارد كه بزودی به همه آنها برگه صورت جلسه انتخاب واحد داده می شود.
طاهرخانی درباره آغاز مجدد ساخت متروی فرودگاه امام خمینی (ره) شهر جدید پرند اظهار داشت: توافقی با شهرداری پرند داشتیم كه بخشی از منابع لازم برای اتمام متروی فرودگاه امام پرند را سازمان برنامه و بودجه تخصیص بدهد بخش دیگر اعتبارات مورد نیاز را هم شركت عمران شهرهای جدید از محل منابع داخلی خود تأمین كند درنتیجه كارگاه متروی پرند بعد از چند سال توقف دوباره فعال شد.
وی در مورد میزان پیشرفت پروژه متروی پرند خاطرنشان كرد: بخش سیویل و روسازی خط مترو به آخر رسیده اما ایستگاه آن نیمه كاره باقی مانده است. بحث اصلی، تأمین برق و سیگنالینگ است كه آنها هم باید به سرعت تكمیل شوند.

1397/12/14
14:46:31
5.0 / 5
4066
تگهای خبر: پرداخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رفع مشكل معارضی ۵۳۰۰مسكن مهر پردیس، ساخت متروی پرند دوباره فعال شد
نظر شما در مورد رفع مشكل معارضی ۵۳۰۰مسكن مهر پردیس، ساخت متروی پرند دوباره فعال شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳