پیشنهادی برای همه پرسی درباره فضای سبز تهران

پیشنهادی برای همه پرسی درباره فضای سبز تهران حراج كن: عضو شورای شهر پیشنهاد نمود درباب فضای سبز شهر تهران بعنوان پایتخت كشور یك همه پرسی اجرا شود و مصوبه برج باغ ها از دستور كار شورای شهر بیرون رود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، ناهید خداكرمی در جریان بررسی گزارش كمیسیون شهرسازی و معماری و همین طور كمیسیون سلامت درباب لایحه اصلاحی برج باغ ها، اظهار داشت: من با این لایحه مخالف هستم و از اعضا باز می خواهم به كلیات این لایحه رای ندهند.
وی ادامه داد: حفظ باغات در شهر تهران از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و شورای اسلامی شهر تهران باز این مساله را دنبال می كند. ما در لایحه منفعت رسانی و منافع مالی آنرا تصویب می نماییم و دائما می گویم كه مالك حق دارد، در حالیكه گذشتگان را برای همین سوژه سرزنش می نماییم. در چنین حالتی آیندگان باز ما را سرزنش خواهند كرد.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران درانتها صحبت های خود، افزود: با این روند اساسا باغ و باغچه به خاطره تبدیل خواهد شد. پس نیاز است این مصوبه یا از دستور كار بیرون رود و یا این كه به همه پرسی مردم تهران و حتی مردم كشور گذاشته شود، چونكه همه مردم حق دارند در مورد فضای سبز شهر تهران بعنوان پایتخت اظهار نظر كنند.1397/12/06
14:20:11
5.0 / 5
4147
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیشنهادی برای همه پرسی درباره فضای سبز تهران
نظر شما در مورد پیشنهادی برای همه پرسی درباره فضای سبز تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲