شهردار تهران در حاشیه جلسه دولت:

خط 7 متروی تهران بزودی افتتاح می شود

خط 7 متروی تهران بزودی افتتاح می شود به گزارش حراج كن شهردار تهران اظهار داشت: خط 7 متروی تهران بزودی افتتاح می شود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیأت دولت و در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: خط ۷ متروی تهران را امسال یا اوایل فروردین ماه به صورت كامل افتتاح خواهیم كرد و این خط تا میدان صنعت می آید.
وی اضافه كرد: خط ۶ مترو هم از دولت آباد تا میدان شهدا افتتاح می شود و یك ماه پس از آن تا میدان امام حسین (ع) می رسد.
وی در پاسخ به این پرسش كه طرح دریافت عوارض از تونل های شهری به كجا رسید اظهار داشت: این طرح در حد ایده بوده و به تصویب نرسیده است. البته در خیلی از كشورهای دنیا این ایده اجرا می شود اما اجرایی كردن این طرح در داخل شهر راحت نیست شاید پروژه های كه از این به بعد توسط بخش خصوصی اجرا می شود پولی شود مثل اتوبان كمربندی شهید شوشتری كه جهت استفاده از آن عوارض گرفته می شود ولی در داخل شهر این ایده اجرا نخواهد شد و به تصویب شورای شهر هم نرسیده است.
حناچی همینطور درباره مقابله با تراكم فروشی در شهر تهران اظهار نمود: ما به تراكم فروشی نگاه نقادانه داشته ایم و برای اصلاح آن هم برنامه داده ایم تلاش ما این است كه باغات بزرگ در اختیار شهر قرار گیرد و مجوزی هم برای ایجاد برج باغ ندهیم البته شرایط اقتصادی ما هم خوب نیست و دخل وخرج ما با هم نمی خواند اما تلاش می نماییم كه قول خویش را به مردم عملی نماییم.1397/12/01
14:20:32
5.0 / 5
4955
تگهای خبر: اقتصاد , صنعت , فروش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خط 7 متروی تهران بزودی افتتاح می شود
نظر شما در مورد خط 7 متروی تهران بزودی افتتاح می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱