ساماندهی سگ های ولگرد در دهكده مهربانی

ساماندهی سگ های ولگرد در دهكده مهربانی به گزارش حراج كن یكی از مطالبات جدی و به حق شهروندان منطقه ۲۲ در دوره جدید مدیریت شهری ساماندهی سگ های ولگرد بود كه از گذشته یكی از چالشهای اساسی در منطقه به شمار می رفت، حال به قول معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ نخستین گام در راه تحقق وعده مدیریت شهری به شهروندان برداشته شد و آن تولید و راه اندازی دهكده مهربانی یا همان محل نگهداری سگهای بلاصاحب است.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲، با اشاره به اینكه منطقه ۲۲ و بوستان جنگلی چیتگر یكی از مكان های امن برای رهاسازی سگ های بلاصاحب از جانب سازمان محیط زیست اعلام شده بود، اظهار داشت: مدیریت شهری منطقه ۲۲ با برنامه ریزی های مستمر خود فاز نخست را برای جمع آوری و ساماندگی سگ های بلاصاحب انجام داد تا شاهد رضایت مندی هر چه بیشتر شهروندان در این مورد باشد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲، با بیان این كه زمینی را برای ساخت سایت نگهداری سگ ها در بوستان جنگلی چیتگر با نام "دهكده مهربانی" آماده كرده ایم، خاطرنشان كرد: زمینی با متراژ ۱۷ هزار متر، مجهز به لانه و وسایل نگهداری سگ ها آماده شده است كه در مرحله اول ۱۰۰ حلقه سگ جمع آوری شده است.

خیراتیان در ادامه اظهار داشت: در اولین مرحله ساماندهی سگ های بلاصاحب توسط حامیان و گروه های داوطلب زنده گیری و بعد از آن نسبت به عقیم سازی و واكسیناسیون اقدام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وی با اشاره به این كه باید همه دستگاه های متولی در این حوزه ورود و همكاری كنند، اظهار داشت: رهاسازی مجدد سگ های بلاصاحب بعد از واكسیناسیون و عقیم سازی، خواسته همه سمن های حامی حیوانات در منطقه است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲، اظهار داشت: جمع آوری و عقیم سازی سگ های بلاصاحب در منطقه ۲۲ در حال انجام می باشد.
1397/11/24
16:00:50
5.0 / 5
4386
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ساماندهی سگ های ولگرد در دهكده مهربانی
نظر شما در مورد ساماندهی سگ های ولگرد در دهكده مهربانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴