خودورهای تولید 93 و 2014 مشمول معاینه فنی شدند

خودورهای تولید 93 و 2014 مشمول معاینه فنی شدند حراج كن: ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای سال تولید خودروهایی را كه مشمول معاینه فنی هستند اعلام نمود.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای اعلام نمود: «به اطلاع شهروندان گرامی می رساند از سال ۱۳۹۸ كلیه خودروهای داخلی تولید ۹۳ و ما قبل و خودروهای وارداتی ۲۰۱۴ و ماقبل و همین طور خودروهای عمومی ۹۶ و ماقبل مشمول معاینه فنی می باشند. بدیهی است خودروهای فاقد معاینه فنی در صورت تردد در شهر تهران به صورت مكانیزه توسط دوربین روزانه مبلغ ۵۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

با توجه به شرایط عادی وضعیت مراجعات به مراكز شهر تهران و امكان ستاندن معاینه فنی در كمتر از یك ساعت به شهروندان دارای خودروهای تولید ۹۳ كه در سال آینده مشمول معاینه فنی خواهند شد سفارش می گردد هر چه زودتر نسبت به انجام معاینه فنی خودروی خود اقدام نمایند. ضمناً جهت مدیریت زمان، بازگشت كنندگان محترم می توانند از سامانه نوبت دهی آنلاین به آدرس services27.tehran.ir با تعیین وقت قبلی به مركز مورد نظر بازگشت كنند.
در سال آینده باز همانند سال ۹۷ برای كلیه خودروهای مشمول و غیر مشمول دارای معاینه فنی برتر تخفیف روزانه ۲۰ درصد در نرخ عوارض تردد در محدوده زوج و فرد و محدوده طرح ترافیك لحاظ خواهد شد. از شهروندانی كه علاقه مندند از این امتیاز استفاده كنند، دعوت می گردد هرچه سریع تر قبل از شلوغی آخر سال مراكز، نسبت به ستاندن معاینه فنی برتر خودروی خود اقدام نمایند.»1397/11/10
01:35:46
5.0 / 5
5071
تگهای خبر: آنلاین , تولید , طلا , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خودورهای تولید 93 و 2014 مشمول معاینه فنی شدند
نظر شما در مورد خودورهای تولید 93 و 2014 مشمول معاینه فنی شدند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴