وزیر ورزش و جوانان خبر داد

پرداخت ۸۸۰ هزار فقره وام ازدواج از شروع سال تا كنون

پرداخت ۸۸۰ هزار فقره وام ازدواج از شروع سال تا كنون حراج كن: وزیر ورزش و جوانان از پرداخت بیشتر از ۸۸۰ هزار فقره وام ازدواج از شروع سال تا كنون آگاهی داد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی فر در دومین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان كشور اضافه كرد: خدا را شاكرم در آستانه فجر چهلم انقلاب آرزوی دیرینه جوانان عضو سازمانهای مردم نهاد محقق شد.
وی با اشاره به اینكه ۲۱ سال بود كه این مساله دنبال می شد، اظهار نمود: این مجمع برای حضور و مشاركت جدی جوانان نقش آفرین است.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور اسحاق جهانگیری در این برنامه باز اظهار داشت: هرجایی كه در ارتباط با جوانان سوژه و موردی داشتیم چه در مورد خانه های جوانان، وام ازدواج و... آقای جهانگیری گره را باز كرده اند.
سلطانی فر با اشاره به اینكه همه موضوعات جوانان مثل ازدواج، تحصیل، مسكن و... در حیطه اختیار وزارت ورزش و جوانان نیست، اظهار نمود: از شروع سال تا كنون ۸۸۰ هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده است.
وی اشاره كرد: هم اكنون پرونده ۱۰۵ هزار وام دیگر باز تشكیل شده و به نظر می آید تا آخر سال حدود یك میلیون فقره وام پرداخت می شود.
این درحالیست كه سال ۹۳ كل تسهیلات پرداختی با سقف سه میلیون ۳۹۰۰ میلیارد بود كه الان ۱۵ هزار میلیارد شده است.
به گفته سلطانی فر از شروع دولت یازدهم حدود ۱۰۰ حوزه جوانان مشغول فعالیت بودند این تعداد امروز به ۲۲۶۰ مورد رسیده است و افزایش ۲۲ برابری را نشان داده است.
وزیر ورزش و جوانان اشاره كرد: خانه های جوان كه در دولت نهم و دهم تعطیل شد و در ابتدای فعالیت دولت یازدهم به صفر رسیده بود، الان به بیشتر از ۹۰ خانه جوان رسیده است.
مقدمه این كار عظیم حل مشكل قانونی شدن و هویت حقوقی سمن ها بود. حدود ۲۰ سال این كار گیر كرده بود كه بالاخره با رایزنی یكساله حل شد و الان مجمع ملی تشكیل شده است.1397/11/03
13:48:22
5.0 / 5
4280
تگهای خبر: پرداخت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پرداخت ۸۸۰ هزار فقره وام ازدواج از شروع سال تا كنون
نظر شما در مورد پرداخت ۸۸۰ هزار فقره وام ازدواج از شروع سال تا كنون
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲