32 هزار لیتر مواد سوختی در روستاهای قزوین توزیع شد

32 هزار لیتر مواد سوختی در روستاهای قزوین توزیع شد به گزارش حراج كن رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین اظهار داشت: طی 9 ماهه امسال بیشتر از 32 هزار و 837 هزار لیتر انواع مواد سوختی شامل بنزین، گازوئیل و نفت سفید در روستاهای قزوین توزیع شد.


به گزارش حراج كن به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین، محمود محمودی روز یكشنبه با بیان این خبر اضافه كرد: در این مدت همینطور 276 هزار و 540 كیلو گاز بین بهره برداران و تولیدكنندگان روستایی استان قزوین توسط شبكه تعاون روستایی توزیع شده است.
رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین، هدف از توزیع سوخت را پشتیبانی از تولید كننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت و آمد روستائیان عنوان نمود.
محمودی با اشاره به فعالیت 133 فروشگاه تعاون روستایی در استان، خاطرنشان كرد: یكی از پتانسیل های بالقوه تعاونی های روستایی وجود شبكه فروشگاهی گسترده در كلیه نقاط روستایی استان است كه كار عرضه خدمات مورد نیاز در روستاها را بر عهده دارند.
وی با اشاره به اینكه در فصل زمستان میزان مصرف مواد سوختی در سطح روستاها افزایش یافته و به تبع آن میزان توزیع سوخت هم افزایش خواهد یافت، اضافه كرد: شبكه تعاون روستایی با گستردگی قابل توجه در سطح استان سبب شتاب بخشیدن به خدمت رسانی در سطح روستاها می گردد.
این مسئول بیان كرد: در این مدت 30 هزار و 213 میلیون ریال تامین متمركز كالا با استفاده از اتحادیه استان صورت گرفته و 155 هزار و 784 میلیون ریال ارزش كالاهای فروش رفته با استفاده از فروشگاه های تعاونی روستایی بوده است.
6101


1397/10/23
13:45:43
5.0 / 5
4371
تگهای خبر: ارز , تولید , خدمات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد 32 هزار لیتر مواد سوختی در روستاهای قزوین توزیع شد
نظر شما در مورد 32 هزار لیتر مواد سوختی در روستاهای قزوین توزیع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲