سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران:

خودروهای مانده در گمرك تعیین تكلیف می شوند

خودروهای مانده در گمرك تعیین تكلیف می شوند حراج كن: سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: نتیجه جلسه سران سه قوا درباره ترخیص خودروهای مانده در گمرك بزودی اعلام میگردد.به گزارش حراج كن به نقل از گمرك ایران، محمدرضا مولودی گفت: نتیجه جلسه سران سه قوا درباره ترخیص خودروهای مانده در گمرك، بزودی اعلام میگردد.
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران اضافه كرد: در صورت موافقت سران قوا، شرایط خاصی همچون پرداخت عوارض و حقوق گمركی برای ترخیص این خودروها تعیین میگردد.
همچنین بامداد امروز صدا و سیما به نقل از یك مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ترخیص خودروهای ثبت سفارش غیرقانونی از گمرك در ایام آینده آگاهی داد.
وی گفته است: مقرر است خودروهایی كه با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده، تفاوت آن پرداخت و سپس ترخیص شود. همین طور آن دسته از خودروهایی كه برخی شركت ها با ثبت سفارش غیرقانونی وارد كردند؛ اما از مشتریان پیش ثبت نام كردند باز از گمرك ترخیص و به مشتریان تحویل شود.
این مقام مسئول اعلام نموده بود: واردكنندگان كه به صورت غیرقانونی ثبت سفارش كردند، باید مراحل دادرسی را طی و مجازات قانونی را تحمل كنند؛ ضمن اینكه با ترخیص خودروهای دپو شده در گمرك، شركت های واردكننده خودرو بتوانند به بیشتر تعهدات خود در قبال مشتریان عمل كنند و دوره انتظار مشتریان برای دریافت خودرو كوتاه شود.

1397/10/12
14:34:13
5.0 / 5
4545
تگهای خبر: ارز , پرداخت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خودروهای مانده در گمرك تعیین تكلیف می شوند
نظر شما در مورد خودروهای مانده در گمرك تعیین تكلیف می شوند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳