استاندار كرمانشاه:

500 سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری كرمانشاه شركت می كنند

500 سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری كرمانشاه شركت می كنند به گزارش حراج كن استاندار كرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری استان كرمانشاه در تهران اظهار داشت: تابحال بیشتر از 500 سرمایه گذار برای حضور در این همایش دعوت شده اند.


به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، هوشنگ بازوند عصر شنبه در كارگروه اقتصاد مقاومتی استان كرمانشاه اظهار داشت: در این همایش كه 17 دی ماه برگزار می گردد با سرمایه گذاران برای حضور در كرمانشاه و سرمایه گذاری در بخش های مختلف صحبت و رایزنی می گردد.
وی اضافه كرد: این همایش فرصت خوبی است تا ظرفیت ها و قابیلت های كرمانشاه را به سرمایه گذاران بشناسانیم و از آنها برای حضور در مركز غرب كشور دعوت نماییم.
بازوند افزود: استان كرمانشاه چه در بخش های صنعتی، معدنی، گردشگری، ورزشی و... توانمندی های زیادی دارد به گونه ای كه در هر كدام آنها چندین سرمایه گذار می تواند ورود پیدا كند.
استاندار كرمانشاه تصریح كرد: با عنایت به محدودیت های دولت در بخش اعتباری بهترین راه برای توسعه اقتصادی و اجرا و تكمیل پروزه های مهم و اثربخش، جذب سرمایه گذار است.
وی همینطور از مدیران استان خواست تا در صورتیكه با سرمایه گذاری آشنایی دارند وی را برای حضور در همایش روز 17 دی دعوت كنند.
بازوند در انتها اظهار داشت: رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر نفت، رئیس كل بانك مركزی و احیانا وزیر كشور سخنرانان همایش فرصت های سرمایه گذاری كرمانشاه خواهند بود.
استان كرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت در 550 كیلومتری شهر تهران و در شمال غربی كشور قرار گرفته است.
7458/8066


1397/10/08
22:45:49
5.0 / 5
4673
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد 500 سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری كرمانشاه شركت می كنند
نظر شما در مورد 500 سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری كرمانشاه شركت می كنند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲