فرماندار:

30 نقطه گردشگری دماوند زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری است

30 نقطه گردشگری دماوند زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری است حراج كن: تهران – فرماندار شهرستان دماوند اظهار داشت: بیشتر از 30 نقطه گردشگری در این شهرستان پیش بینی شده كه زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری است و با تلاش، تعامل و همفكری می توانیم زمینه حضور و جذب سرمایه گذاران را فراهم نماییم.


مجید صفری روز پنجشنبه در نشست شورای مشورتی شهرستان دماوند با اشاره به اینكه این شهرستان قابلیت ها و پتانسیل های بسیاری دارد اضافه كرد: سرمایه گذاران می توانند از توسعه شهرستان و فرصتی كه به دنبال آن فراهم گشته است استفاده كنند.
وی اظهار داشت: لازمه بهره گیری از زمینه های سرمایه گذاری در دماوند داشتن نگرشی بلند و موثر است تا بتوانیم طرح های قوی را در حوزه های مختلف به نتیجه رسانیم.
فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اینكه در دهه فجر امسال بهترین طرح ها را در دماوند مورد بهره برداری قرار می دهیم، اجرای پل روگذر بلوار بعثت، تكمیل كمربندی غربی سرهار، پل روگذر سرهار، ورزشگاه پنج هزار نفره و صخره نوردی، كارخانه پسماند، شبكه فاضلاب شهرستان، ادامه ریل راه آهن مترو، بهسازی پیست و هتل آبعلی را همچون این طرح ها ذكر كرد.
صفری با اشاره به اهمیت مقابله با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهرستان، به رفع مشكلات كنونی این ساخت و سازها اشاره نمود و اظهار داشت: یكی از موضوعات مهم و ضروری در منطقه احداث آرامستان های جدید به سبب محدود شدن آرامستان های قدیمی در شهرها و روستاها است كه شهرداری ها باید این سوژه را تعیین تكلیف كنند.
این مقام مسئول همین طور با تاكید بر پیش بینی زمینی مشخص برای نگهداری سگ های بدون صاحب در منطقه گندك و جمع آوری آنها، اظهار داشت: یكی از موضوعات مهم در سطح شهرستان توجه به سوژه پایش تصویری، دوربین های مداربسته و پلاك خوان در سطح شهرها است كه شهرداری ها این مهم را با عنایت به ارتقا سطح امنیت منطقه، مورد توجه قرار دهند.
تهرام/7246/ 6139


1397/09/01
20:47:03
5.0 / 5
4785
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد 30 نقطه گردشگری دماوند زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری است
نظر شما در مورد 30 نقطه گردشگری دماوند زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱