سرویس ویدئو كنفرانس بدون تجهیزات – شوكا

سرویس ویدئو كنفرانس بدون تجهیزات – شوكا حراج كن: در چند سال اخیر استفاده از خدمات ویدئو كنفرانس در كشورمان رونق گرفته است، این فناوری سال هاست كه در كسب و كارهای كوچك و سازمان های بزرگ دنیا استفاده می گردد.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، فناوری ویدئو كنفرانس از چندین حیث مورد تایید مدیران رده های مختلف هستند، مدیران منابع انسانی، مدیران مالی و … هر كدام به دلایل خاصی این فناوری را مورد تایید خود قرار می دهند.
استفاده از خدمات كنفرانس ویدئویی به افزایش بهره وری جلسات كمك می نماید، برگزاری جلسات به صورت مجازی به مدیریت بهتر جلسات كمك می نماید و منجر می گردد كه افراد بدون محدودیت فیزیكی در هر زمان در جلسات حاضر شوند. به لطف فناوری ویدئو كنفرانس برگزاری جلسات منوط به حضور اشخاص در شهر یا حتی كشور خاصی نیست. از جهت دیگر برگزاری جلسات نیاز به آماده سازی و برگزاری تشریفات و تجهیزات خاص ندارد.
ویدئو كنفرانس بدون تجهیزات
برای بررسی بهتر با این سوال ادامه میدهیم: آیا ویدئو كنفرانس یك فناوری به صرفه است؟
جواب این پرسش بستگی به این دارد كه جهت راه اندازی سیستم ویدئو كنفرانس چه روشی را انتخاب می كنید، مسلما این سیستم با مزایای مستقیم و غیر مستقیمی كه در ارتباط با افزایش بهره وری دارد، دارای هزینه هایی هم است، اما استفاده از ویدئو كنفرانس می تواند بدون نیاز به تجهیزات هم صورت گیرد كه این مورد از مزایای استفاده از سرویس جلسات مجازی است كه شوكا (شبكه ویدئو كنفرانس ایران) به مشتریان خود عرضه می كند. یعنی جهت استفاده از خدمات این شركت مشتریان نیازی به صرف هزینه جهت خرید تجهیزات خاص و گران قیمت ندارند.
شوكا با راه اندازی سیستم ویدئو كنفرانس بدون نیاز به تجهیزات، تنها هزینه استفاده از سرویس را دریافت می كند، در واقع در روش ارائه فناوری ویدئو كنفرانس توسط شوكا نیازی به استفاده و خرید تجهیزات وجود ندارد.
در سرویس جلسات سازمانی شوكا (Shooka Corporation Meeting Service) می توانید جلسات مجازی را بدون محدودیت از نظر جغرافیایی و با امكانات معمول مثل (تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و …) برگزار كنید.
مهم نیست شما كجا هستید، هر كجا كه باشید در دسترس مدیران، همكاران و مشتریان خود می باشید.

مزایای استفاده از ویدئو كنفرانس
اما فواید استفاده از ویدئو كنفرانس به همین جا ختم نمیشود و این موارد بخش كوچكی از مزایای استفاده از این تكنولوژی است.
استفاده از ویدئو كنفرانس در سال های اخیر مورد استقبال شركت های معتبر داخلی قرار گرفته، همانطور كه مشخص است هماهنگی و ارتباطات در شركت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و طبق تحقیقات صورت گرفته تماس های تصویری بسیار تاثیرگذارتر از تماس های صوتی هستند. به صورتی كه بر مبنای همین تحقیقات ثابت شده كه میزان اثر بخشی جلسات مجازی نسبت به جلسات سنتی بسیار بیشتر است و افراد در این جلسات عملكرد بهتری را از خود نشان می دهند.
جا دارد قسمتی از مزایای استفاده از ویدئو كنفرانس را به صورت خلاصه مطرح كنیم:
همانطور كه قبلا اشاره شد یكی از برجسته ترین فواید برگزاری جلسات مجازی كاهش و كنترل هزیننه ها است: همچون هزینه رفت و آمد، هزینه های اقامت (در صورتیكه مشتری مورد نظر در شهری دیگر مستقر باشد)، هزینه ماموریت، هزینه پذیرایی و سایر هزینه هایی كه می توان با برگزاری جلسات مجازی به راحتی كنترل و مدیریت كرد.
برگزاری جلسات به صورت ویدئو كنفرانس سبب افزایش بهره وری جلسات می شود، از آنجائیكه در اینگونه جلسات بدون از دست دادن زمان بلافاصله بعد از وصل شدن افرادی كه باید در جلسه حاضر باشند به اتاق مجازی، جلسه آغاز خواهد شد و افراد بدون آنكه نیاز باشد حتما در مكان خاصی حاضر شوند در جلسه حضور می یابند.
علاوه بر جلسات كاری، استفاده از ویدئو كنفرانس برای آموزش مشتریان، انجام مصاحبه های كاری هم كارساز و كارآمد است، در خیلی از مواقع برگزاری مصاحبه كاری از نزدیك منجر به صرف زمان می گردد اما با برگزاری مصاحبه های ویدئویی می توان این مورد را به راحتی كنترل كرد. چه بسا نتیجه حاصل از برگزاری مصاحبه های آنلاین ثمربخش تر از مصاحبه به روش سنتی باشد.
تحقیقات نشان داده كه تاثیر تماس ویدئویی بسیار بیشتر از تماس های صوتی و یا حتی حضور فیزیكی است. در خیلی از موارد ثابت شده جلساتی كه مدیران با كارمندان زیر دست شان به صورت ویدئو كنفرانس برگزار می كنند، میزان بهره وری كاركنانشان بیشتر است و همینطور كارمندان در این جلسات مجازی با تسلط بیشتری حاضر می شوند.
عدم نیاز به سرور
برای استفاده از خدمات ویدئو كنفرانس شوكا نیاز به خرید و یا اجاره سرور نیست، بلكه بر مبنای نیاز مشتریان می توانند از خدمات سرویس ابری شوكا استفاده كنند.
امنیت
سرویس ویدئو كنفرانس شوكا دارای گواهی پدافند غیر عامل هست كه همین امر سبب شده تا حفظ امنیت اطلاعات تضمین شود.
تضمین ارتباط با كیفیت
شوكا با عرضه نرم افزار قوی بستری مناسب در جهت حفظ امنیت اطلاعات را فراهم نموده است، در ادامه به بعضی از خصوصیت های ویدئو كنفرانس شوكا می پردازیم.
دوستدار محیط زیست
برگزاری جلسات به صورت ویدئویی از خیلی از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می كند، هزینه هایی از قبیل هزینه رفت و آمد، هزینه سوخت، زمانی كه برای رفت و آمد صرف می گردد و از بهره وری نیروی انسانی می كاهد. هر كدام از این موارد خود منجر به عقب ماندگی های قابل توجه می شوند.
به عبارتی می توان گفت فناوری ویدئو كنفرانس جز فناوری های سازگار با محیط زیست است و به صورت غیر مستقیم روی بهبود خیلی از مسائل و مسئولیت های اجتماعی موثر است. كاهش استفاده از خودروهای شخصی یا سازمانی نه تنها منجر به كاهش هزینه های سوخت و استهلاك می گردد بلكه به كاهش ترافیك و آلودگی محیط زیست هم كمك می نماید.
مزایای سرویس ویدئو كنفرانس شوكا
این سرویس قدرت گرفته از ابر شوكا است (حتی می تواند مستقل از ابر شوكا هم مورد استفاده قرار گیرد)
در صورت درخواست تجهیزات صوتی و تصویری به مشتریان عرضه می گردد. (الزام وجود ندارد.)
سرویس جلسات مجازی با بیش از ۱۵۰ شركت كننده می تواند برگزار گردد.
در این سرویس می توان فرد یا افرادی را بعنوان مدیر تعریف كرد تا مدیریت جلسات را به عهده داشته باشند و افراد را دعوت كنند.
سرویس جلسات مجازی این امكان را فراهم می آورد تا افراد فایل ها، عكس و حتی دسكتاپ خویش را با سایر اعضا در جلسه به اشتراك بگذارند.
امكان ذخیره سازی جلسات برگزار شده، این امكان برای مدیران رده بالای شركت بسیار كاربردی است و می توانند در زمان مناسب جلسات برگزار شده را مشاهده كنید و از روند برگزاری جلسات آگاه شوند.
در جلسات مجازی كه با شوكا برگزار می گردند، می توان سیستم نظرسنجی و رای گیری راه اندازی نمود. و چندین خصوصیت كاربردی دیگر كه اشاره به آنها در این مقاله نمی گنجد.
شوكا با كارشناسان حرفه ای آماده پاسخگویی و عرضه توضیحات بیشتر در ارتباط با خدمات قابل عرضه خود است.

1397/06/22
17:05:46
5.0 / 5
4931
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , خرید , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سرویس ویدئو كنفرانس بدون تجهیزات – شوكا
نظر شما در مورد سرویس ویدئو كنفرانس بدون تجهیزات – شوكا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴