حراجی های متنوع در تهران

حراجی های متنوع در تهران حراج كن: اگر می خواهید با انواع مراكز خرید و حراجی های تهران آشنا شوید این مطلب را بخوانید.


حراجی‌های پوشاك، كیف و كفش در روزهای پایانی فصل زمستان افزایش می‌یابد تا جنس‌های زمستانی جای خود را به لباس‌های بهاری بدهند. اكنون كه فصل زمستان از نیمه گذشته، ‌تا پایان بهمن و به عبارتی قبل از اینكه بازار لباس شب عید رونق بگیرد، مراكز خرید شاهد حراج لباس‌های زمستانی هستند. 
یكی از منظم‌ترین حراجی‌های تهران، ‌حراج هماهنگ مركز خرید میلاد نور است كه هر سال از آخر آذر ماه شروع و تا پایان بهمن ماه ادامه دارد. 
 
همچنین دیگر مراكز خرید عمومی مثل تیراژه در غرب تهران، مركز خرید تندیس و قائم در شمال تهران، دنیای نور در شرق تهران و بازارهای سنتی جنوب تهران سیستم‌هایی شبیه به حراج هماهنگ دارند. البته اگر تمام فروشگاه‌ها در حراج نباشند، عمده فروشگاه‌ها شامل این حراجی‌ها می‌شوند. بوتیك‌ها در سطح شهر نیز از این قافله عقب نمی‌مانند و هر ساله همزمان با مراكز خرید حراج خود را آغاز می‌كنند. 
 
حراج كاپشن و پالتوی زنانه در میدان هفت تیر كه ۵۰ درصد دیده می‌شود، حراج كیف و چكمه باغ سپهسالار، حراج كاپشن و كت اسپرت مردانه و بوتیك‌های خیابان زرتشت را نیز می‌توان به فهرست حراجی‌های تهران اضافه كرد. 
 
هرچه به روز‌های پایانی زمستان نزدیك می‌شویم رقم حراجی ها افزایش می‌یابد.آف‌ها از 25 درصد آغاز و رفته رفته تا 70 درصد هم جلو می‌روند. 
 
اما نكته قابل توجه این است كه در بعضی از مناطق تهران تعداد بی‌شماری دستفروشان حضور دارند كه بسیاری از این پوشاك را مشابه‌‌ همان اجناسی كه در بوتیك‌ها وجود دارد، اما با قیمت كمتر عرضه می‌كنند. 
 
برای نمونه این بازار‌ها می‌توان به دستفروشان امامزاده حسن، چهارراه ولیعصر و از همه مهم‌تر بازار دستفروشان میدان هفت حوض اشاره كرد كه پس از تعطیلی فروشگاه‌ها، از ساعت ۱۰ شب به بعد می‌آیند و تا نیمه‌های شب بازار پر رونقی دارند. 
 
جواد درودیان، ‌ رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن فروشان می‌گوید: حراج فروش انواع لباس‌ها در سطح شهر وجود دارد اما بازار همچنان با ركود مواجه شده است. 
 
1396/04/07
17:38:47
5.0 / 5
7134
تگهای خبر: حراجی , پوشاك , فروشگاه , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حراجی های متنوع در تهران
نظر شما در مورد حراجی های متنوع در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴