20 مرداد ماه آغاز اجرای طرح بخشودگی جرایم دانشجویان

20 مرداد ماه آغاز اجرای طرح بخشودگی جرایم دانشجویان حراج كن: تهران- رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام نمود: طرح بخشودگی 50 تا 100 درصدی جرایم بدهكاران معوق صندوق رفاه دانشجویان و تقسیط مجدد بدهی آنان از امروز 20 مرداد آغاز و تا 10 شهریورماه ادامه دارد.


به گزارش روز شنبه گروه دانشگاه ایرنا، ذوالفقار یزدان مهر تصریح كرد: صندوق رفاه دانشجویان در جهت اجرای سیاست خدمات رسانی توأم با كرامت انسانی به دانشجویان و دانش آموختگان و برای مراعات و رفاه حال دانش آموختگان بدهكار و فراهم ساختن تسهیلاتی جهت بازپرداخت بدهی بدهكاران معوق و با عنایت به فرا رسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر، طرح بخشودگی 50 تا 100 درصدی جرایم بدهكاران به صندوق رفاه دانشجویان و تقسیط مجدد بدهی آنان را اجرا می كند.
براساس گزارش وزارت علوم، وی ادامه داد: در اجرای این طرح دو گزینه برای دانش آموختگان در نظر گرفته شده است، در گزینه اول، دانش آموختگان می توانند با بازپرداخت كل بدهی خود به صورت یكجا از بخشش صد در صدی جرایم بهره مند شوند.
یزدان مهردر ادامه اظهار داشت: در گزینه دوم دانش آموختگان می توانند با بازپرداخت 50 درصد از جریمه خود از بخشودگی مابقی جریمه و تقسیط مجدد كل بدهی در 6 ماه برخوردار شوند و افرادی كه از این گزینه بهره برده و دفترچه اقساط جدید 6 ماهه دریافت می كنند در صورتیكه 3 قسط آنها معوق شود، 50 درصد جریمه بخشیده شده لغو و مجدداً به سرجمع بدهی آنها اضافه می گردد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان در انتها اضافه كرد: دانش آموختگان برای استفاده از این طرح می توانند صرفاً با رجوع به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس bp.swf.ir و انتخاب گزینه طرح بخشودگی از مزایای آن بهره مند شوند.
9187**1601**


1397/05/21
13:22:22
5.0 / 5
4293
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد 20 مرداد ماه آغاز اجرای طرح بخشودگی جرایم دانشجویان
نظر شما در مورد 20 مرداد ماه آغاز اجرای طرح بخشودگی جرایم دانشجویان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳