تسریع در راه اندازی كارگزاری بانك صادرات در بورس كالای البرز؛

خدمات لیزینگ بزودی در شعب بانك صادرات ایران عرضه می گردد

خدمات لیزینگ بزودی در شعب بانك صادرات ایران عرضه می گردد حراج كن: در گردهمایی مدیران و كاركنان مدیریت شعب جنوب تهران بانك صادرات ایران، از عرضه خدمات لیزینگ در شعب این بانك در آینده نزدیك اطلاع داده شد.به گزارش حراج كن به نقل از مهر و به نقل از بانك صادرات، ​حجت الله صیدی مدیرعامل بانك صادرات ایران در این گردهمایی، ضمن تاكید بر اهداف سال ۹۷ بانك، گستردگی شعب را یكی از مزیت های رقابتی بانك برشمرد و از سرعت گرفتن خدمات متنوع مالی و پولی در این شعب در آینده نزدیك، اطلاع داد.
وی ارتقای خدمات PSP ها را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: علاوه بر شعب، در بانكداری الكترونیك زیر ساخت های خوبی در بانك صادرات ایران بوجود آمده و در این زمینه اتفاقات خوبی در جریان است.
مدیرعامل بانك صادرات ایران ضمن تشكر از عملكرد مدیریت و همكاران جنوب تهران در افزایش منابع و كنترل مطالبات، با برشمردن پتانسیل ها، خواهان افزایش منابع این مدیریت شد. بهبود نرخ موثر تسهیلات، افزایش شعب ممتاز، استفاده از پتانسیل نیروهای جوان منطقه و فعالیت موثرتر ادارات مركزی در پشتیبانی از شعب، از دیگر موارد مورد تاكید مدیرعامل در این گردهمایی بود.
در این مراسم، رضا صدیق، عضو هیات مدیره بانك صادرات ایران هم ضمن تقدیر از عملكرد مدیریت شعب جنوب تهران در دستیابی به شاخص های خوب عملیاتی همچون منابع، میزان وصول مطالبات و سایر نسبت های مالی، خواهان جدیت بیشتر در بهبود آنها شد.
رضا صدیق با اشاره به اینكه بانك صادرات ایران در سال های گذشته یك سوم بازار خدمات بانكی كشور را در اختیار داشته، ابراز امیدواری كرد كه بانك بتواند با گسترش عرضه خدمات به مشتریان، به این جایگاه باز گردد.
وی در ادامه اظهار داشت: خدمات متنوع «سوپر ماركت مالی» در شعب بانك از روزهای آتی توسعه می یابد و خدمات لیزینگ هم در شعب بانك صادرات ایران عرضه خواهد شد.
پیش از این مراسم، همت الله حسین زاده، مدیریت شعب جنوب تهران در نشستی با مدیرعامل و سایر مدیران ارشد بانك، به عرضه آمارهای عملیاتی این منطقه پرداخت و از رشد ۴۵ درصدی منابع بانك در دوره مدیریت خود و كسب رتبه اول بانك در این منطقه اطلاع داد.
وی كنترل میزان مطالبات در این مدیریت را طی سال ۹۶ در رتبه اول مناطق تهران عنوان نمود و اظهار داشت: تفاوت بهای تمام شده پول و نرخ موثر تسهیلات در این منطقه در اردیبهشت ۹۷ در حدود ۱.۷ درصد بوده كه بهترین نتیجه را هم در میان مناطق پایتخت داشته است.
در گردهمایی همكاران جنوب تهران نقطه نظرات همكاران توسط ۲ تن از نمایندگان آنان بیان شد و از ۳۰ نفر از همكاران به قید قرعه تقدیر به عمل آمد.

تسریع در راه اندازی كارگزاری بانك صادرات ایران در بورس كالای البرز
​مدیرعامل بانك صادرات ایران در جمع مدیران و همكاران استان البرز بر مشتری مداری و توجه به شرایط مشتری برای حل مشكلات تصریح كرد و اظهار داشت: هیچ چیز مهمتر از رویارویی با مشتری نیست و از این رو باید برای مشكلات مشتریان چاره های ویژه یافت.
حجت الله صیدی با اشاره به اینكه باید برای حل مشكل مطالبات، چاره داشته باشیم، اضافه كرد: مطالبات كلان با نسخه های صاف، ساده و مستقیم حل نمی گردد بلكه باید برای آنها چاره های برنامه ریزی شده ای یافت و حتی اشكالات فنی عادی نباید ما را از عرضه چاره های حرفه ای در وصول مطالبات و حل مشكلات مدیونین باز بدارد.
وی با اشاره به اینكه آنچه كه حرف می زند اعداد و ارقام است كه خوشبختانه در استان البرز پیشرفت خوبی را نشان می دهد، از عملكرد همكاران بانك در این استان ابراز رضایت كرد و خواهان افزایش منابع این استان به ۱۰۶ هزار میلیاردریال تا آخر سال شد.
مدیرعامل بانك صادرات ایران در این مراسم برای تسریع راه اندازی دفتر كارگزاری بانك صادرات ایران در بورس كالای استان البرز برای افزایش فعالیت در بورس كالای ایران دستورات لازم را صادر كرد و همینطور بر تسهیل فعالیت ارزی شعب، تقویت سامانه های بانكداری الكترونیك و رفع مشكلات سامانه «نیما» در تخصیص ارز تصریح كرد.
در این مراسم همینطور رضاصدیق عضو هیئت مدیره بانك، ضمن اشاره به قدمت ۶۶ ساله بانك در عرضه خدمت به مردم كشور و دارا بودن بیشترین سهم بازار طی سال های گذشته، ابراز امیدواری كرد كه با ادامه روند كنونی این بانك به جایگاه ویژه خود در اقتصاد كشور باز گردد.
وی با مقایسه آماری عملكرد مدیریت شعب استان البرز با شبكه شعب بانك، اظهار داشت: وضعیت بانك صادرات ایران در استان البرز در اغلب شاخص ها بسیار مناسب و عالی بوده است.
عضو هیئت مدیره بانك صادرات ایران، در ادامه از عملیاتی شدن «سامانه اعتباری معاملات» و توسعه «سوپر ماركت مالی» در آینده نزدیك اطلاع داد.
در ابتدای این مراسم، ابوالفتح سامان پور مدیریت شعب استان البرز، گزارشی از عملكرد این استان عرضه داد. همینطور مجیدگرجی به نمایندگی از روسای شعب استان، امید محقق و آمنه نیازی به نمایندگی از كاركنان صف و ستاد به بیان نطقه نظرات خود پرداختند و از ۸ رئیس شعبه برتر و ۱۰ نفر از كاركنان بانك در استان تقدیر گردید.

1397/03/22
14:12:10
5.0 / 5
4373
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خدمات لیزینگ بزودی در شعب بانك صادرات ایران عرضه می گردد
نظر شما در مورد خدمات لیزینگ بزودی در شعب بانك صادرات ایران عرضه می گردد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴