ادارات گنبد بسته اقتصادی برای جذب سرمایه گذار تدوین كنند

ادارات گنبد بسته اقتصادی برای جذب سرمایه گذار تدوین كنند حراج كن: گنبدكاووس - فرماندار ویژه گنبدكاووس از طریق اندازی كمیته همیار سرمایه گذار در این فرمانداری اطلاع داد و از مدیران ادارات و نهاهای این شهرستان خواست تا در جهت اهداف این كمیته، بسته های اقتصادی برای جذب سرمایه گذار تدوین نمایند.


به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، عبدالقدیر كریمی روز شنبه درجلسه شورای اداری این شهرستان با تاكید بر لزوم تلاش بیشتر مدیران برای تدوین و معرفی طرح های اقتصادی به كمیته همیار سرمایه گذار، اظهار داشت: ثمره این اقدام جذب سرمایه گذار برای رونق تولید و ارتقای شاخص های اشتغال است.
وی اضافه كرد: گنبدكاووس ظرفیت های زیادی در بخش های مختلف همچون كشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و گردشگری دارد كه مدیران این بخش ها باید تلاش بیشتری برای معرفی آن و جذب سرمایه گذار داشته باشند.
كریمی، راه اندازی میز خدمت در ادارات و نهادها در جهت تكریم ارباب رجوع و هم عرضه بهتر خدمات به مردم را از دیگر لزوم ها در نظام اداری دانست و افزود: راه اندازی این میز در جهت دستورالعمل ابلاغی ازسوی معاون اول ریاست جمهوری صورت می گیرد.
همكاری مدیران دستگاه های متولی خرید محصولات كشاورزی با كشاورزان در فصل برداشت، استفاده از تسهیلات تولیدی و اشتغالزایی مناطق روستایی سال 96 در چند ماه باقی مانده، مدیریت بهینه مصرف آب و برق در تابستان، تكمیل طرح های نیمه تمام پیش بینی شده برای هر اداره تا هفته دولت، گزارش فعالیت های انجام شده توسط ادارات به وزارت كشور و توجه به قوانین بودجه 97 و پیگیری برای جذب آن از دیگر خواسته های فرماندار ویژه گنبدكاووس از مدیران این شهرستان بود.
فرماندار ویژه گنبدكاووس همینطور بر ضرورت ییگیری راه اندازی بوستان بانوان و شهربازی در پارك هفت هكتاری داریوش و تكمیل جاده سلامت كمربندی این شهر توسط شهرداری، حضور پرشور مدیران و كاركنان در مراسم 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس و همكاری ادارات و نهادها در تامین امنیت و آرامش عمومی درحوزه مسائل اقتصادی تصریح كرد.
به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، امام جمعه گنبدكاووس هم با اشاره به اهمیت ماه مبارك رمضان و لزوم بهره مندی از فضایل این ماه، اظهار داشت: نزول قرآن و وجود شب های قدر كه در آن مقدرات یك سال انسان تعیین می گردد از دلایل اهمیت این ماه است كه افراد بایستی از فضایل آن بهترین استفاده را ببرند.
حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی به شرایط منطقه ای و جهانی بعد از خروج آمریكا از توافق هسته ای (برجام) هم اشاره نمود و اضافه كرد: روی كار آمدن رییس جمهوری كوته بین در آمریكا كه بیشتر تاجر است تا سیاستمدار، مانع از درك درست از واقعیت های جهانی توسط ترامپ شده است.
وی با اشاره به اینكه رویه فعلی سیاستمداران آمریكا بدون توجه به واقعیت ها و آینده، سبب از دست رفتن جایگاه این كشور درعرصه بین الملل می شود، اظهار داشت: از سوی دیگر خروج آمریكا از برجام سبب تقویت آرمان های انقلاب اسلامی در مردم ایران و جهان می گردد.
حجت الاسلام ترابی به مراسم های 14 و 15 خرداد هم اشاره نمود و اضافه كرد: حضور پرشور آحاد مختلف مردم دراین مراسم ها، میزان دلبستگی و قرابت مردم به مكتب اسلام و انقلاب را كه امام راحل آن را تبیین نموده اند، بیشتر می كند.
وی همینطور با اشاره به برداشت محصولات كشاورزی در گنبدكاووس، برلزوم پرداخت زكات محصول ازسوی كشاورزان منطقه هم تصریح كرد.
به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، دراین جلسه مدیر جهاد كشاورزی و رییس اداره برق گنبدكاووس و رییس مركز رشد واحدهای فناور شرق گلستان هم گزارشی از فعالیت های حوزه برداشت محصول، مصرف بهینه برق و معرفی یك شركت تولیدی دانش بنیان عرضه كردند.
شهرستان گنبدكاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
1860/3039/


1397/03/05
14:21:10
5.0 / 5
4513
تگهای خبر: اقتصاد , اهدا , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ادارات گنبد بسته اقتصادی برای جذب سرمایه گذار تدوین كنند
نظر شما در مورد ادارات گنبد بسته اقتصادی برای جذب سرمایه گذار تدوین كنند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵