برگزاری سمینار آموزشی نگین خودرو برای نمایندگان سراسر كشور

برگزاری سمینار آموزشی نگین خودرو برای نمایندگان سراسر كشور حراج كن: همزمان با توسعه شبكه فروش و خدمات پس ازفروش شركت نگین خودرو، سمینار آموزشی پرسنل فروش شعب و عاملیت های این شركت بصورت گسترده در حال اجراست.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، گروه رنو در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و ارتقاء كیفیت فروش و خدمات بعد از فروش جهانی خود درحال پیاده سازی مجموعه استانداردها و ابزارهای مبتنی بر «مدیریت تجربه مشتریان» است.
بر همین اساس شركت نگین خودرو بعنوان نماینده رسمی این شركت اروپایی، همزمان با عرضه كنندگان برند رنو در كشورهای توسعه یافته، درحال جاری سازی آنها در شبكه فروش و خدمات بعد از فروش خود است.

شركت نگین خودرو در جهت پرورش نیروهای حرفه ای و با هدف ارتقاء كیفی سطح دانش كاركنان شبكه نمایندگی ها، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی جامع با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای شعب و عاملیت های فروش این شركت بر مبنای استانداردهای ملی و بین المللی فروش كرده است.
محورهای مورد بررسی شامل آخرین مباحث روز علوم بازاریابی و فروش به صورت كاربردی است كه توسط اساتید صاحب نام در حوزه های مربوطه تدریس و انتقال دانش می گردد.

«سمینار فروش» شركت نگین خودرو از شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه تا پنجشنبه ۳ خردادماه ۱۳۹۷ در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران برگزار می گردد.

1397/03/02
16:11:11
5.0 / 5
4174
تگهای خبر: خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری سمینار آموزشی نگین خودرو برای نمایندگان سراسر كشور
نظر شما در مورد برگزاری سمینار آموزشی نگین خودرو برای نمایندگان سراسر كشور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲