برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با عاملیت بانك شهر

برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با عاملیت بانك شهر حراج كن: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های بانك شهر با اشاره به عاملیت این بانك در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن، اظهار داشت: بانك شهر با تمام توان و با به روزترین تجهیزات دراین نمایشگاه حضور دارد.به گزارش حراج كن به نقل از مهر و به نقل از بانك شهر، مهدی اكرمی اضافه كرد: این نمایشگاه از ۲۹ اردیبهشت ماه تا ۱۴ خردادماه، همزمان با ماه نزول قرآن و با شعار «قرآن؛ چهل چراغ هدایت» در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
وی با اشاره به سومین سال حضور بانك شهر در این رویداد بزرگ فرهنگی، خاطرنشان كرد: جدیدترین و به روزترین دستگاه ها و ابزار الكترونیك را جهت سهولت در انجام امور بانكی در این نمایشگاه مستقر خواهیم كرد.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های كتاب بانك شهر با اشاره به اینكه بانك شهر هم اكنون همیار حوزه فرهنگ در كشور شده است، اضافه كرد: مشاركت این بانك در این رویداد بزرگ فرهنگی نشان از توجه آن به ارتقای باورهای قرآنی در جامعه و بویژه نسل جوان دارد.
اكرمی با اشاره به استقرار باجه بانك شهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن پایتخت، اضافه كرد: دستگاه های خودپرداز سالنی و سیار بانك شهر در جهت رفاه حال بازدیدكنندگان از ساعت ۱۷ الی ۲۳ همزمان با ساعت برگزاری نمایشگاه آماده خدمت رسانی هستند.
وی با اشاره به اینكه ثبت نام بن كارت های نمایشگاه هم در سامانه توزیع بن كارت به آدرس «iqfa.ir» انجام می شود، ادامه داد: بیش از ۱۶ هزار قطعه بن كارت برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های كتاب بانك شهر همینطور اظهار داشت: توجه به مسئولیت های اجتماعی و بخصوص پشتیبانی از ترویج فرهنگ قرآنی از محورهایی است كه طی سال های اخیر از جانب بانك شهر با جدیت دنبال شده و بطور قطع استمرار خواهد داشت.

1397/02/26
15:15:45
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با عاملیت بانك شهر
نظر شما در مورد برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن با عاملیت بانك شهر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳