نماینده كنگاور:

رفع موانع تولید بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است

رفع موانع تولید بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است حراج كن: كرمانشاه - نماینده مردم شهرستان های كنگاور، صحنه و هرسین اظهار داشت: رفع موانع تولید و حمایت مؤثر از تولیدكنندگان و كشاورزان بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و توسعه فضای اشتغال در كشور است.


به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، حسن سلیمانی روز سه شنبه در اولین جلسه شورای اداری كنگاور اضافه كرد: شرایط اقتصادی بدون مشاركت و همراهی مردم تغییر نمی كند.
وی تصریح كرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان كنگاور با كشاورزی و تولید صنایع تبدیلی میسر می گردد.
وی اضافه كرد: قوه مجریه به تنهایی توان لازم برای حل مشكلات اقتصادی را در اختیار ندارد، منابع مالی در اختیار مردمی است كه لازم است جهادی خدمت و همكاری كنند تا بتوان با عنایت به توان علاقه مندانی كه در زمینه گردشگری داریم در كنار حمایت های دولت مرتبط با تنظیم مشوق ها و حمایت های فنی و اعتباری، كنگاور را با استفاده از سرمایه های بومی به رشد و توسعه لازم برسانیم.
سلیمانی بیان كرد: اقتصاد مقاومتی به معنای آن است كه برپایه منابعی كه در اختیار ما قرار دارد، اعم از منابع انسانی، امكانات طبیعی، آب، خاك، محیط زندگی مناسب، مردم خوب و دانش محلی فرصت و سرمایه تولید نماییم.
وی در ادامه با اشاره به حمایت نماینده های مردم در خانه ملت از روستائیان، تصریح كرد: نمایندگان مجلس سال قبل مصوب كردند تا معادل یك میلیارد و 500 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی صرف تولید اشتغال در روستاها شود.

**حفظ حقوق و منافع مردم برهمه چیز اولویت دارد
سرپرست فرمانداری كنگاور هم اظهار داشت: حفظ حقوق و منافع مردم برهمه چیز اولویت دارد و در مواردی كه منافع ملی و توسعه شهرستان مطرح است با هیچ كسی تعارف نداریم.
خیراله خزایی اضافه كرد: خدمت گزاری به مردم موهبتی است كه مسئولان رده های مختلف باید قدر آن را بدانند.
وی در ادامه از مدیران خواست سفر مدیران بالادستی را به فرمانداری اطلاع دهند تا آنها را با موانع توسعه شهرستان آشنا نماییم تا در جهت رفع مشكلات برنامه ریزی كنند.
وی با اشاره به اینكه با رجوع سرزده به ادارات عملكرد مدیران در جهت وجدان كاری و انضباط اجتماعی بررسی می شود، تصریح كرد: دست مدیران توانمند را علاوه بر اینكه به گرمی می فشاریم با تمام وجود از آنها حمایت هم می نماییم.
امام جمعه كنگاور هم در این جلسه به مكاتبات نماینده مردم نهاوند در خصوص الحاق روستاهای بخش خزل غربی كنگاور به نهاوند اشاره نمود و آن را محكوم نمود و تصریح كرد: الحاق روستاهای بخش خزل غربی كنگاور بعنوان یك سرزمین چند هزار ساله تاریخی به هیچ وجه امكان پذیر نیست.
حجت الاسلام علی محمد لروند در بخش دیگری از سخنان خود تصریح كرد: كشاورزان گلایه های بسیاری دارند و زمانی كه این گلایه ها مطرح می گردد انتظار داریم مسئولان صدای آنها را بشنوند.
شهرستان كنگاور با جمعیتی افزون بر 76 هزار نفر در 94 كیلومتری شرق كرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
8066/7447


1397/02/15
11:38:52
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رفع موانع تولید بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است
نظر شما در مورد رفع موانع تولید بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴