استاندار خواستار شد:

فرصت های سرمایه گذاری گردشگری چهارمحال و بختیاری شناسایی شود

فرصت های سرمایه گذاری گردشگری چهارمحال و بختیاری شناسایی شود حراج كن: شهركرد – استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: فرصت های سرمایه گذاری در بخش گردشگری ای استان شناسایی و به سرمایه گذاران عرضه شود تا زمینه حذب گردشگران فراهم گردد.


به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، اقبال عباسی روز سه شنبه در آیین رونمایی و مانور سامانه دادور چهارمحال و بختیاری تصریح كرد: همایش توسعه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری با محوریت و هماهنگی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار گردد.
وی اضافه كرد: هم اینك برخی طرح های سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری گرفتار مشكلات اجتماعی و معضلات نیستند، بلكه مشكل مدیریتی دارند.
عباسی خاطرنشان كرد: برگزاری هرگونه همایش باید با خروجی علمی و پرهیز از عرضه گزارش های دروغ همراه باشد.
وی خاطرنشان كرد: البته فرصت های گردشگری تنها در طرح های تفریحی و توریستی خلاصه نمی گردد، بلكه پروژه های توسعه ای صنایع دستی همچون تولید انواع دست سازه های مربوط به چهارمحال و بختیاری هم می تواند در این زمینه مورد توجه قرار گیرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار نمود: مشوق ها و تسهیلاتی برای سرمایه گذاری در استان پیش بینی شده كه باید به سرمایه گذاران متقاضی در این استان عرضه شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رونمایی از سامانه دادور در چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: پیش از افتتاح این طرح اقداماتی مانند مكاتبه مهلت دار با مدیران، اعلام رابطان از جانب دستگاه های اجرایی، برگزاری جلسه توجیهی برای رابطان و چك كردن سیستم و رفع نقصها آن در صورت وجود باید صورت گیرد.
سامانه دادور مربوط به مركز ملی پایش محیط كسب و كار شامل چهار بخش سامانه اطلاع رسانی مجوز های كشور 'سام'، سامانه الكترونیكی دریافت شكایات و انعكاس، پیگیری و رسیدگی به شكایات متقاضیان مجوزهای كسب و كار 'دادور'، مركز تماس فوریت های محیط كسب و كار 'یاور' و پایگاه اطلاعات مجوزها و استعلامات كشور 'نما' است.
7362/2097


1397/02/13
18:59:12
5.0 / 5
4781
تگهای خبر: سرمایه گذاری , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فرصت های سرمایه گذاری گردشگری چهارمحال و بختیاری شناسایی شود
نظر شما در مورد فرصت های سرمایه گذاری گردشگری چهارمحال و بختیاری شناسایی شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱