قدردانی نماینده ولی فقیه استان گلستان از بانك شهر

قدردانی نماینده ولی فقیه استان گلستان از بانك شهر حراج كن: نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه شهر گرگان از اقدامات بانك شهر جهت افزایش رفاه حال مردم در سراسر كشور قدردانی كردند.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك شهر، آیت الله سید كاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان، امام جمعه شهر گرگان و نماینده مجلس خبرگان رهبری در دیدار با رئیس سرپرستی منطقه ۵ این بانك، با اشاره به اینكه امروز مسئولیت سنگینی در اقتصاد كشورها بر عهده بانك ها قرار دارد، اظهار داشت: چنانچه سیاست كلی بانك ها واقعا درجهت پیشرفت كشور چه در بخش صنعت و چه در بخش كشاورزی باشد و در عمل هم دیده و صورت گیرد، اعتماد بیشتری از جانب مردم جلب می گردد.
امام جمعه شهرگرگان افزودند: سرمایه گذاری از جانب مردم زمانی صورت می گیرد كه اعتماد كنند و این مهم، در شرایط حساس كنونی نیازمند استمرار و افزایش تلاش هاست.
آیت الله نورمفیدی در ادامه بعد از شنیدن گزارشی از فعالیت های گسترده بانك شهر در سطح كشور، با اشاره به اهمیت این فعالیت ها خاطر نشان كردند: وظایف ذاتی این بانك در امور عمران و آبادانی و مدیریت شهری، افزایش رفاه حال مردم و سایر بخش ها، گامی در جهت تامین نیازهای عمومی جامعه و قابل قدردانی است.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان همینطور با ابراز خشنودی از اقدامات شبانه روزی این بانك در روزهای نوروز كه باعث رضایتمندی شهروندان و مسافرین بوده است، افزودند: حجم گسترده فعالیت های خدا پسندانه و عمومی بانك شهر كه بدون تعطیلی و در تمام ساعات شبانه روز انجام پذیرفته، قابل تحسین است و امیدوارم این فعالیت ها تداوم داشته باشد.
نماینده مجلس خبرگان رهبری ضمن تاكید بر اهمیت اجرای صحیح سیاست های پولی و بانكی تصریح كردند: در همه حال رسیدگی به امور مردم از اهم وظایف مورد انتظار آحاد مردم و مسئولین است كه باید مورد توجه قرار گیرد.

پیام تبریك مدیرعامل بانك شهر به مناسبت بعثت پیامبر اعظم (ص)
مدیرعامل بانك شهر در آستانه ی سالروز بعثت پیامبر عظیم الشأن اسلام، حضرت محمد مصطفی صلی الله و ضد و آله و سلم، طی پیامی این مناسبت را به تمامی مسلمانان تبریك گفت.
طبق اعلام مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر متن پیام به شرح زیر است: «
«إقرا باسم ربك الذی خلق» مبعث بزرگترین و عزیزترین روز تاریخ، رسالتی ممتاز و بی نظیر است كه در آن پرچم آگاهی و معرفت برافراشته وهدایت مردم به سمت نور و روشنایی همراه با وظیفه بسیار بزرگ برداشتن بارهای سنگین از دوش بشر و تمهید یك دنیای مناسب برای زیست و زندگی انسان و دیگر وظایف لایتناهی شروع شد.
در پرتو درخشان بعثت نبی اكرم صلی الله و ضد و آله و سلم و با نظر و نگاه به گنجینه های الهی و معنوی بانك شهر هم تلاش می كند تا در پیدایش ثمرات شیرین خدمت به نظام اجتماعی سهیم و در عرضه خدمت به آحاد مردم موفق و سربلند و پیروز باشد.
این عید بزرگ را به همه ی هم میهنان مسلمان و مومن تبریك میگویم و امیدوارم همه ما بتوانیم به فضل و رحمت الهی این گذشته پرفروغ را همچون چراغی پیش روی راه آینده قرار دهیم.»

1397/01/26
14:42:44
5.0 / 5
4526
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد قدردانی نماینده ولی فقیه استان گلستان از بانك شهر
نظر شما در مورد قدردانی نماینده ولی فقیه استان گلستان از بانك شهر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳