امام جمعه كیش:

مردم اولویت سبد زندگی را كالای ایرانی قرار دهند

مردم اولویت سبد زندگی را كالای ایرانی قرار دهند حراج كن: كیش- امام جمعه كیش با اشاره به اینكه مردم وظیفه دارند با خرید كالای ایرانی به تولید ملی كمك كنند اضافه كرد: استفاده از كالای ایرانی باید اولویت عمده خرید در سبد زندگی مردم گردد.


حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه در جزیره كیش اظهار داشت: باید باور كینم كه پشتیبانی از كالای ایرانی تاثیر مستقیم در شكوفایی اقتصاد كشور دارد و به خرید كالای ایرانی تعصب داشته باشیم.
وی با اشاره به اینكه مخاطب شعار سال همه مردم و مسئولان هستند خاطرنشان كرد: برای عملیاتی شدن شعار سال مردم باید به این باور برسند كه پشتیبانی از كالای ایرانی نقش مهم و موثری در شكوفایی اقتصاد كشور دارد.
خطیب جمعه كیش با تاكید بر اینكه رسانه ها هم در تولید و تقویت این باور در متن مردم نقش بسزایی دارند اضافه كرد: باید از تمام ابزارهای موجود برای تقویت باور استفاده از كالای ایرانی در مردم بهره برد.
وی تصریح كرد: دولت هم وظیفه دارد با قاچاق كالا و واردات بی رویه بخصوص در زمینه كالاهای غیرضروری و كالاهایی كه مشابه ایرانی دارند، مبارزه كند.
حجت الاسلام حسن زاده اظهار داشت: دولت باید ضمن فراهم نمودن زمینه صادرات كالای ایرانی، با تسهیل قوانین اجازه و فرصت صادرات كالای ایرانی را مهیا تر كند.
وی با اشاره به اینكه پشتیبانی از كالای ملی از موضوعات جدی در تمامی كشورهای جهان است اضافه كرد: در كشور فرانسه مردم بعد از جنگ دوم جهانی و در جهت پشتیبانی از اقتصاد كشور مصصم به خرید كالای داخلی حتی گرانتر از قیمت واقعی شدند و به شدت از خرید كالای خارجی جلوگیری كردند.
خطیب جمعه كیش در ادامه سخنانش با تبریك روز ارتش به دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و پدافند هوایی كیش تصریح كرد: ارتش ایران اسلامی امروز ادامه ارتش رژیم ستم شاهی نیست بلكه پدیده ای نو و محصول انقلاب اسلامی است كه به خوبی نوسازی شده است.
وی با تاكید بر اینكه در ارتش رژیم سابق اثری از دین و اخلاق دیده نمی شد اضافه كرد: ارتش ایران اسلامی امروز در حوزه دین و اخلاق نوسازی شده و در حوزه اخلاق و دینمداری حرف اول را می زند.
امام جمعه كیش اظهار نمود: در حوزه كارآیی هم ارتش توانمندی خود در 8 سال دفاع مقدس را به منصه ظهور رساند و امروز هم با تمام توان شاهد حمایت ارتش از انقلاب و آموزه های دینی هستیم.
6993


1397/01/25
14:06:53
5.0 / 5
4906
تگهای خبر: اقتصاد , خرید , صادرات , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مردم اولویت سبد زندگی را كالای ایرانی قرار دهند
نظر شما در مورد مردم اولویت سبد زندگی را كالای ایرانی قرار دهند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱