رییس پلیس پایتخت خبر داد؛

دستگیری ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز، پلمب ۱۶ صرافی

دستگیری ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز، پلمب ۱۶ صرافی حراج كن: رییس پلیس پایتخت اظهار داشت: روز گذشته ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز به همراه وجوه مكشوفه دستگیر شدند.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، سردار محمدرضا رحیمی اظهار داشت: نیروی انتظامی تهران بزرگ در جهت افزایش امنیت اقتصادی و هم ایفای وظایف ضابطیت خود در اجرای قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز و مصوبات هیئت محترم دولت حضور چشمگیر و مستمر در بازار ارز دارد.
وی اضافه كرد: با هماهنگی مقامات محترم قضایی نسبت به دستگیری افرادی كه قانون و مصوبه دولت را در این خصوص نقض كنند سریعا و قاطعانه اقدام خواهیم كرد. روز گذشته هم ۱۲ نفر از اخلالگران بازار به همراه وجوه مكشوفه دستگیر شدند.
به گفته رحیمی، در بستر فضای مجازی هم با رصدهای سایبری یك گروه كه به شكل های مختلف فضا را ملتهب و با اقدامات غیرقانونی باعث اختلال در بازار شده بودند شناسایی و بعد از هماهنگی قضایی به پلیس فتا احضار شدند كه تحقیقات مقدماتی در حال انجام می باشد.
رییس پلیس پایتخت اظهار داشت: با هماهنگی بانك مركزی صرافی های فاقد مجوز پلمب خواهند شد كه تابحال در مورد ۱۶ واحد اقدام شده است.

1397/01/22
14:46:17
5.0 / 5
4436
تگهای خبر: ارز , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز، پلمب ۱۶ صرافی
نظر شما در مورد دستگیری ۱۲ نفر از اخلالگران بازار ارز، پلمب ۱۶ صرافی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴