مهر خبر می دهد؛

بلیت تهران- استانبول ۱۳ خرداد ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان!

بلیت تهران- استانبول ۱۳ خرداد ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان! حراج كن: ایران ایر بلیت تهران ـ استانبول برای روز پیش از آغاز تعطیلات خرداد ماه را به قیمت ۵ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان عرضه نموده است!به گزارش حراج كن به نقل از مهر، در حالیكه بلیت تهران استانبول برای امروز (۲۰ فروردین) به قیمت ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در اقدامی عجیب بلیت تهران استانبول برای روز یكشنبه ۱۳ خرداد امسال كه آغاز تعطیلات ۴ روزه است را به قیمت ۵ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان عرضه نموده است.

گفتنی است بعد از اجرای قانون آزادسازی نرخ بلیت هواپیما از سال ۹۴، برخی شركت های هواپیمایی بلیت های خویش را بصورت چارتری به تعدادی از آژانس های مسافرتی یا چارتركننده ها می دهند كه این اقدام سبب افزایش قیمت بلیت در روزهای پیك سفرها و تعطیلات طولانی مدت شده است؛ البته در عین حال در روزهایی كه با كاهش تقاضای سفر روبه رو هستند، قیمت بلیت هواپیما برای مقاصد خارجی تا ۵۰ هزار تومان هم كاسته می شود. اما سوال اینجاست كه در روزهای پیك سفر، آیا قیمت مجاز است كه به هر میزانی افزایش یابد و آیا نباید برای این افزایش قیمت، یك سقف تعیین شود؟

البته ایران ایر جزء معدود ایرلاین هایی است كه فروش چارتری بلیت ندارد و هر گونه تغییر قیمت بلیت ناشی از تصمیم بخش بازرگانی این شركت است. ازاین رو رویكرد این شركت در قیمت گذاری اینچنین برای كسب درآمد از تعطیلات پیشِ رو در خردادماه جای تعجب دارد.

1397/01/20
22:13:26
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: افزایش قیمت , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بلیت تهران- استانبول ۱۳ خرداد ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان!
نظر شما در مورد بلیت تهران- استانبول ۱۳ خرداد ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳