نمره قبولی پیشخوان های شهرنت بانك شهر در تعطیلات نوروز

نمره قبولی پیشخوان های شهرنت بانك شهر در تعطیلات نوروز حراج كن: شهردار كلانشهر تبریز اظهار داشت: پیشخوان های شهرنت بانك شهر در روزهای تعطیلات نوروز با ارائه خدمات ۲۴ ساعته به شهروندان و مسافران نوروزی، نمره قابل قبولی به دست آورد.به گزارش بانك شهر، ایرج شهین باهر خدمات رسانی بانك شهر به شهروندان و مسافران در ایام پایانی سال قبل و ایام تعطیلات نوروز سال جدید را قابل قبول توصیف كرد و اضافه كرد: آنچه كه از عملكرد بانك شهر در روزهای تعطیلات نوروزی در سطح شهرهای كشور و بخصوص شهر تبریز شاهد بودیم، نشان از تلاش مضاعف و بی وقفه همكاران این مجموعه با عظمت دارد.
وی با اشاره به وجود رقابت شبكه بانكی تصریح كرد: بانك شهر در روزهای نوروز اثبات كرد كه تعطیلی در این مجموعه مفهوم ندارد و همیشه آمادگی عرضه خدمت را دارد.
شهردار كلانشهر تبریز خاطرنشان كرد: در روزهای نوروز با عنایت به حجم مبادلات پولی بالا، دستگاه های خودپرداز پاسخگو نیستند و نیاز به خدمات شعب بانكی بسیار ضروری می باشد كه در این میان، شعب و پیشخوان های بانك شهر عملكرد فوق العاده ای از خود برجای گذاشتند.
شهین باهر همینطور اظهار داشت: بانك شهر توانسته خدماتی در سطح استاندارد های بالای بانكی به مردم عرضه نماید و این عملكرد شایسته قدردانی است.

1397/01/19
14:20:44
5.0 / 5
4689
تگهای خبر: بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نمره قبولی پیشخوان های شهرنت بانك شهر در تعطیلات نوروز
نظر شما در مورد نمره قبولی پیشخوان های شهرنت بانك شهر در تعطیلات نوروز
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳