آموزش قوانین و قراردادهای تجاری و ملكی در سایت وكیل حق جو

آموزش قوانین و قراردادهای تجاری و ملكی در سایت وكیل حق جو حراج كن: وب سایت حق جو بعنوان بهترین مرجع، جدیدترین نكات آموزشی و مشاوره حقوقی انواع معاملات، قراردادها و موارد قانونی و كیفری را عرضه می دهد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، كاربران می توانند پاسخ سولات خود و نكات آموزشی درباره مشاوره حقوقی، وكیل ملكی، قراردادها، خانواده، ثبت شركت ها و كیفری را در وب سایت حق جو پیدا كنند. درواقع سایت حق جو تلاش داشته با كمك متخصصین و وكلای توانمند مسائل حقوقی را با بیانی ساده و قابل فهم برای عموم مردم شرح دهد.
وكیل ملكی
سایت حق جو در بخش وكیل ملكی، تمامی موضوعات مورد نیاز مردم در مورد املاك اعم از اجبار به تنظیم سند رسمی، وقف، تخلیه و خلع ید، تصرف عدوانی و... را شرح داده است.
وكیل قراردادها
در بخش قراردادها حق جو، بعضی از مفاد و توضیحات قراردادهای رایج نظیر قرارداد كار دائم و موقت، قرارداد تقسیم ارث، مشاركت در ساخت، هبه، حقوق مهندسی، قرارداد مشاركت عمومی و خصوصی، مدیریت ادعا، مناقصات، شرایط عمومی و خصوصی پیمان، سرمایه گذاری، تامین مالی، حقوق صنعت، قراردادBOT، قرارداد EPCF و... را بیان كرده است.

ثبت شركت ها
در این بخش، حق جو تلاش بر آن داشته است كه با توضیح كامل موارد مربوط به شركت ها، از ثبت تا انحلال آنها مخاطب را از رجوع به موسسات ثبت شركت و غیره بی نیاز كند.
وكیل وصول مطالبات
در بخش وصول مطالبات كه شامل چك، سفته و بیمه می شود، سایت حق جو برای تمامی موارد و خصوصیت های چك و سفته همچون روش پشت نویسی آنها، روش نوشتن چك و سفته برای ضمانت، نحوه وصول و برگشت زدنشان و... همه را در قالب مقالات مختلف شرح داده است. در مورد بیمه هم انواع بیمه و شرایط آنها و همینطور نحوه دریافت خسارت از شركت های بیمه را توضیح داده است.
وكیل انحصار وراثت
وقتی شخصی از دنیا می رود انجام انحصار وراثت و تقسیم ارث او یكی از مواردی است كه حتما باید صورت گیرد. متاسفانه افراد به علت عدم آشنایی كافی با قانون ارث و نحوه انحصار وراثت در این زمان بسیار دچار مشكل شده و وقت زیادی را در دادگاه ها برای انجام این امور تلف می كنند. از این تیم حق جو تصمیم گرفت با شرح مراحل انحصار وراثت و نحوه تقسیم ارث مردم را در انجام این امور یاری رساند.

وكیل خانواده
یكی از دلایل شلوغی دادگاه خانواده و طولانی شدن مراحل طلاق عدم آشنایی افراد با قانون خانواده و مواد مربوط به طلاق است. ما در این بخش مواردی از قبیل انواع طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی مرد، طلاق از سوی زن حضانت فرزندان، نفقه، مهریه و اجبار به تمكین را شرح داده ایم تا بتوانیم با عرضه اطلاعات كافی و توضیح مراحل طلاق به افراد كمك نماییم تا زود تر و با صرف هزینه و زمان كمتر به مقصود خود دست یابند.
وكیل كیفری
در این بخش به انواع جرم و مجازات آنها پرداخته ایم ؛ جرائمی مثل كلاهبرداری، ضرب و جرح، روابط نامشروع، خیتنت در امانت و...
نكات حقوقی
روزانه یك نكته حقوقی در سایت حق جو و شبكه های اجتماعی این سایت با آدرس @haqjoo_com بارگذاری می گردد. نكات حقوقی از این جهت كه كوتاه هستند و مواد قانونی یا خلاصه ای از آنان را بیان می كنند بسیار مفید بوده و به بالا رفتن اطلاعات حقوقی افراد كمك می كنند.
جهت مطالعه مقالات آموزشی مرتبط و دریافت پاسخ سوالات حقوقی خود به سایت www.haqjoo.com رجوع كنید.
منبع: ویرلن

1396/12/06
14:06:56
5.0 / 5
4547
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آموزش قوانین و قراردادهای تجاری و ملكی در سایت وكیل حق جو
نظر شما در مورد آموزش قوانین و قراردادهای تجاری و ملكی در سایت وكیل حق جو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲