معاون استاندار قزوین:

جذب سرمایه گذاران بدون معرفی فرصت های اقتصادی ناممكن است

جذب سرمایه گذاران بدون معرفی فرصت های اقتصادی ناممكن است حراج كن: قزوین-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: جذب سرمایه گذاران در هر استان در دنیای پررقابت امروز بدون معرفی مناسب فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی منطقه ای ناممكن است.


به گزارش حراج كن به نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین در همایش پیاده سازی و استقرار سامانه دادور (سامانه الكترونیكی دریافت شكایات، انعكاس، پیگیری و رسیدگی به شكایات متقاضیان صدور مجوزهای كسب و كار) اضافه كرد: قزوین از فرصت های سرمایه گذاری فراوانی برخوردار می باشد كه باید آنها را به سرمایه گذاران معرفی نماییم.
وی اظهار نمود: با معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان، سرمایه گذاران قدرت انتخاب بیشتری برای فعالیت پیدا می كنند و شانس فعالیت و مشاركت آنها بالا می رود.
حبیبی با تاكید بر ضرورت تسهیل بخشی به فعالیت های در رابطه با جذب سرمایه گذاری به منظور تقویت تولید و اشتغال در سطح استان و كشور، اظهار داشت: در این حوزه باید به وجود یك معامله و قرارداد برد-برد بین دستگاه ها و سرمایه گذاران اندیشید كه منافع هر 2 طرف را تامین كند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به نیاز مبرم كشور به رونق كسب و كار، تولید و اشتغالزایی، اظهار داشت: رفع این نیازها با جذب سرمایه گذاران جدید و حمایت هرچه بیشتر از بخش خصوصی ممكن می گردد.
وی همینطور با اشاره به فعالیت مركز خدمات سرمایه گذاری در استان قزوین، اظهار داشت: این مركز مسئول رسیدگی به امور و درخواست سرمایه گذاران است و باید دستگاه های اجرایی خویش را ملزم به پاسخگویی سریع به آن بدانند.
6104*3013
خبرنگار: ناصر نیلی**انتشار دهنده: رضا اولادی


1396/11/14
16:00:24
5.0 / 5
4989
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جذب سرمایه گذاران بدون معرفی فرصت های اقتصادی ناممكن است
نظر شما در مورد جذب سرمایه گذاران بدون معرفی فرصت های اقتصادی ناممكن است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲