قالیباف اصل خبر داد:

افزایش كدهای معاملاتی صادره در بورس تهران

افزایش كدهای معاملاتی صادره در بورس تهران به گزارش حراج كن در سال ۹۶ بیش از ۱۴۰۰۰۰ كد معاملاتی در بورس صادر شده كه این اشخاص برای نخستین بار وارد بازار شده اند.


به گزارش حراج كن به نقل از بورس تهران، حسن قالیباف اصل، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران در مورد تعداد كدهای معاملاتی بوجود آمده اظهار داشت: در سال ۹۶ بیش از ۱۴۰۰۰۰ كد معاملاتی در بورس صادر شده كه این اشخاص برای نخستین بار وارد بازار شده و سرمایه گذاری در ابزارهای معاملاتی متنوع بورس تهران را تجربه می كنند.
وی ضمن مقایسه رقم كدهای معاملاتی صادر شده با دوره مشابه سال قبل اضافه كرد: كدهای معاملاتی صادر شده بیش از ۵۲ درصد افزایش داشته است كه نشانگر ورود سرمایه گذاران و وجوه جدید به بازار است.
مدیر عامل بورس تهران به سرمایه گذاران سفارش كرد تا با مطالعه و آگاهی وارد بازار سرمایه شوند و توضیح داد: هم در دوره ركود و هم در دووه رونق، سرمایه گذاران باید با مطالعه و آگاهی در بازار حضور یابند و با پس اندازهایی كه در كوتاه مدت به آن نیاز ندارند ورود به بازار داشته باشند.
سخنگوی بورس تهران به سرمایه گذاران تصریح كرد با دید كارشناسی و دیدگاه دراز مدت به بازار نگاه كنند و همینطور می توانند از خدمات مشاوران سرمایه گذاری یا سبدگردانی هم بهره ببرند.
قالیباف اصل در انتها اضافه كرد: سرمایه گذارانی كه فرصت مناسب یا دانش لازم برای بررسی اطلاعات مالی و وقایع شركت ها را ندارند از بازار دوری نكنند بلكه با بهره گیری از روش های غیرمستقیم و خرید واحدهای صندوق های سرمایه گذاری حضور پیوسته در بازار را تجربه كنند.


 

1396/10/25
14:41:32
5.0 / 5
4976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افزایش كدهای معاملاتی صادره در بورس تهران
نظر شما در مورد افزایش كدهای معاملاتی صادره در بورس تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵