معرفی جمعه سیاه

معرفی جمعه سیاه به گزارش حراج كن حتماً شما از قبل، نام بلك فرایدی Black Friday یا جمعه سیاه را شنیده اید. در كشور ما چند سالیست كه این روز به عنوان روز بزرگ حراج، به خصوص برای خرید از فروشگاه های اینترنتی، جا افتاده است.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همه ساله در امریكا و اروپا، حضور جمعیت بسیار مردم در روز بلك فرایدی در فروشگاه ها و تشكیل صف های طولانی خریداران، خرید بلك فرایدی را به یك سنت جهانی تبدیل نموده است. علاوه بر آن از سال ۲۰۰۵، در دیگر نقاط دنیا، حراج های فروشگاه های اینترنتی در نخستین دوشنبه بعد از عید شكرگزاری با نام سایبر ماندی Cyber Monday، برای خریدارانی كه فرصت یا تمایل حضور در فروشگاه های فیزیكی را ندارند، به راه می افتد.
امسال هم درست مثل سال قبل فروشگاه اینترنتی مدیسه از بلك فرایدی تا سایبر ماندی (۳تا ۶ آذر) با تخفیف های باورنكردنی روی بیش از بیست هزار كالا و فروش صدها كالای رایگان، شما را روی صندلی میخكوب خواهد كرد!
به لطف این دو اتفاق كه فاصله زمانی آن سه روز است، فروشگاه آنلاین مدیسه از ۳ تا ۶ آذر ماه ۱۳۹۶، حراج هیجان انگیزی برگزار می كند كه مطمئن هستیم تا مدت ها از خاطر شما پاك نخواهد شد. این رویداد شامل تخفیف هایی تا ۱۰۰% روی تمام كالاهای این فروشگاه است. بر خلاف دیگر فروشگاه های اینترنتی، كه برای تعداد محدودی از كالاها تخفیف هایی محدود در نظر می گیرند، فروشگاه مدیسه قیمت های بیش از بیست هزار كالا را شكسته و از همه مهم تر، صدها كالای مجانی به مشتریان خود عرضه می كند.
با شروع بلك فرایدی تا آخر سایبر ماندی، در كانال تلگرام مدیسه هر سه ساعت ۶۰ كد تخفیف شامل ۱۰ تا ۵۰۰ هزارتومان تخفیف بابت هر سفارش، برای مشتریان همیشگی مدیسه ارسال می گردد. علاوه بر آن، در اقدامی استثنایی در فروشگاه مدیسه، صدها كالا به قیمت مجانی به فروش می رسد.
كافیست عضو كانال تلگرام مدیسه شوید و در آن جا منتظر تخفیف های داغ مدیسه برای مشتریانش باشید تا شما هم بتوانید سهم خویش را از این هدایا بردارید.
 

1396/09/02
13:44:36
5.0 / 5
5406
تگهای خبر: حراج , خرید , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد معرفی جمعه سیاه
نظر شما در مورد معرفی جمعه سیاه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳