سرنوشت فروشنده قرص برنج در پرونده قتل

سرنوشت فروشنده قرص برنج در پرونده قتل به گزارش حراج کن، فروشنده قرص برنج با هوشیاری کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.به گزارش حراج کن، رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: فروشنده غیرقانونی دارو که در خیابان ناصرخسرو به ۲ دختر ۱۸ ساله قرص برنج فروخته و سبب جنایتی هولناک شده بود، با هوشیاری کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.

بنابر گزارش ایلنا از خبرگزاری پلیس، سردار "علی ولیپور گودرزی" رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار نمود: اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳، رسیدگی به پرونده قتل یک مادر و دختر نوجوان با قرص برنج در دستور کار تیمی از مجرب ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در بررسی هایی که همکاران من در این پرونده انجام داده بودند مشخص شد که دختر بزرگ این خانواده به نام پریا به خاطر انگیزه مالی با همدستی دوست صمیمی اش دست به جنایت زده اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: متهم دیگر پرونده ماجرا را اینطور توضیح داد، با پریا دوست صمیمی هستم اما به خاطر درس خواندن و آزمون کنکور این اواخر زیاد به خانه شان می رفتم، دراین میان با رؤیاپردازی هایی که داشتیم با یکدیگر تصمیم گرفتیم اعضای خانواده اش را با سم به قتل برسانیم و سپس تمام اموال را تصاحب و در نهایت از ایران مهاجرت نماییم. به خاطر همین به خیابان ناصرخسرو رفتیم و آرسنیک غیر مجاز خریدیم اما بعد از آنکه سم را به آنها خوراندیم فایده ای نداشت که متوجه شدیم فروشنده آن جنس تقلبی به ما داده است، برای همین بار دیگر به سمت بازار تهران رفتیم و سیانور خریدیم. شب حادثه با شگردهای مختلف و از پیش طراحی شده با کمک پریا آنها را به خانواده اش خوراندیم که سبب مرگ مادر و دختر شد اما پدر خانواده جان سالم به در برد. بعد از ارتکاب جنایت عذاب وجدان شدیدی گرفتیم و بسیار ترسیده بودیم، تلاش در نرمال سازی شرایط داشتیم که ناگهان توسط پلیس دستگیر شدیم، یک اشتباه کودکانه و جبران ناپذیری کردیم و بسیار پشیمان هستیم.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: با عنایت به حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با روش های علمی و بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم هویت فردی را که در خیابان ناصرخسرو به این ۲ دختر ۱۸ساله قرص برنج فروخته بود، شناسایی نمودند.

وی اضافه کرد: کارآگاهان که سایه به سایه دنبال متهم بودند ظهر روز گذشته مخفیگاه مرد قرص فروش را شناسایی نمودند و در یک عملیات منسجم موفق به بازداشت او شدند.

سردار گودرزی متذکر شد: متهم بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی صراحتاً به جرم ۶ مرتبه فروش انواع قرص های مرگبار همچون قرص برنج به ۲ دختر ۱۸ساله در خیابان ناصرخسرو اعتراف کرد، در بررسی های بیشتر هم مشخص شد که این ۲ دختر جوان در گذشته با شگردهای مختلف ۹ بار به جان اعضای خانواده در تهران و شمال کشور سوءقصد کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با صدور قرار قانونی از جانب مرجع قضایی، متهمان جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده و کشف جرائم احتمالی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.منبع:

1403/04/19
14:40:20
0.0 / 5
57
تگهای خبر: بازار , حراج , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سرنوشت فروشنده قرص برنج در پرونده قتل
نظر شما در مورد سرنوشت فروشنده قرص برنج در پرونده قتل
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴