دستگیری شرور مسلح در محدوده خیابان سهرودی تهران

دستگیری شرور مسلح در محدوده خیابان سهرودی تهران به گزارش حراج کن، شرور مسلح در محدوده خیابان سهرودی تهران دستگیر شد.به گزارش حراج کن، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری شروری مسلح در محدوده خیابان سهرودی تهران اطلاع داد.

ایلنا در خبری نوشت: سرهنگ "رضا صادقی پور" سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار نمود: به دنبال گزارش عربده کشی و اختلال در نظم عمومی توسط یکی از اراذل و اوباش در خیابان "سهروردی" تهران ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد جهت بررسی موضع فورا به محل اعزام شدند.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت افزود: بعد از حضور ماموران در محل و مشاهده متهم، در ابتدا وی را به آرامش دعوت شد و متهم بی توجه به دستورات پلیس، به قدرت نمایی ادامه و سپس از محل گریخت.

سرهنگ صادق پور در ادامه اضافه کرد: بعد از مدتی تعقیب و گریز متهم زمینگیر و دستگیر شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بررسی های اولیه از متهم یک قبضه سلاح گرم کمری با فشنگ جنگی و مقداری مواد مخدر از نوع تریاک از متهم کشف شد. متهم به کلانتری ۱۰۴ عباس آباد منتقل شده و به جرم خود در خصوص اختلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت اعتراف کرد.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از شهروندان درخواست نمود، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت که باعث برهم خوردن نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت می شود فورا با ۱۱۰ تماس گرفته و گزارش دهند.منبع:

1403/04/10
10:07:57
0.0 / 5
107
تگهای خبر: حراج , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری شرور مسلح در محدوده خیابان سهرودی تهران
نظر شما در مورد دستگیری شرور مسلح در محدوده خیابان سهرودی تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵