شروع ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان به زودی

شروع ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان به زودی حراج کن: طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان به زودی شروع می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد، ثبت سفارش خودرو های وارداتی مشمول جانبازان بعد از انجام تست های فنی جهت برقراری وب سرویس بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و بنیاد شهید در اسرع وقت راه اندازی می شود.
هم حالا وب سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت در اختیار سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته است و این سازمان ضمن تأیید اتصال این دو وب سرویس مقرر کرده در اسرع وقت امکان تبادل اطلاعات برقرار شود.
برقراری وب سرویس بنیاد شهید و سامانه جامع تجارت بمنظور استعلام اطلاعات جانبازان معزز مشمول طرح واردات خودرو است، تا امکان صحت سنجی اطلاعات جانبازان میسر باشد. تمامی جانبازان می توانند رأساً مبادرت به ثبت سفارش کنند و در صورت تمایل امور مربوط به واردات خودرو را به شرکت های واردکننده واگذار کنند.
پس از تکمیل ثبت سفارش و نهایی شدن میزان ارز مورد نیاز، قسمتی از منابع ارزی آن از سهمیه وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخش دیگر نیز بوسیله منابع بانک مرکزی تامین خواهد شد. وزارت صنعت، معدن و تجارت خودرا مکلف به تامین خودرو های وارداتی جانبازان می داند و این عزیزان مطمئن باشند این وزارتخانه پیگیر امور آنها است.

1403/03/19
11:13:37
0.0 / 5
139
تگهای خبر: ارز , بانك , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شروع ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان به زودی
نظر شما در مورد شروع ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان به زودی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳