قتل مرد جوان به خاطر بازی خرس وسطی در تهران

قتل مرد جوان به خاطر بازی خرس وسطی در تهران حراج کن: مرد جوانی که سر بازی «خرس وسطی» در یکی از پارک های جنوب تهران دست به جنایت زده بود، دستگیر شد.به گزارش حراج کن، روز پنجشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه جاری، کارکنان انتظامات بیمارستان بهارلو تهران بوسیله تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد جوان اهل کشور افغانستان را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.
با بیان این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محمد جواد شفیعی؛ دادیار ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد حدوداً ۲۷ ساله ای را مشاهده نمودند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که مقتول در جریان درگیری در یکی از پارک های جنوب تهران قربانی جنایت شده است.
به گزارش ایلنا، طولی نکشید که تیم جنایی جهت بررسی صحنه جرم پای در پارک موردنظر گذاشتند اما در جریان تحقیقات میدانی، قاتل ۲۸ ساله اهل کشور افغانستان یک ساعت بعد از ارتکاب جنایت در محله رازی شناسایی و دستگیر شد.

متهم خیلی زود هدف بازجویی قرار گرفت و ماجرای جنایت را اینطور توضیح داد: داخل پارک حضور داشتم که چند پسر جوان داشتند با توپ بازی خرس وسطی بازی می کردند؛ من هم می خواستم در بازی شرکت کنم اما پسر جوانی به نام فرشـــاد با پرخاشگری و چشم در چشم شدن مخالفت کرد که به خاطر همین موضوع درگیری میان ما شکل گرفت و در نهایت در جریان این نزاع، بینی او را با ضربه چوب شکستم!

مرد جنایتکار افزود: فرشـــاد پس از آن که زخمی شد به خانه شان رفت اما دقایقی بعد ۵ نفر دیگر از آشناهای او به قصد انتقام گیری با چوب و چاقو، وارد پارک شدند؛ در این بین مرد جوانی با یک چاقو به سمتم حمله کرد اما من در یک لحظه همان چاقو را از دستش گرفتم و یک ضربه به بدنش وارد کردم؛ بعد از این حادثه به خاطر ازدحام جمعیت و ترسی که وجودم را فرار گرفته بود پیش از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشتم.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و اعتراف متهم به قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی بررسی های خودرا در ارتباط با این جنایت هولناک ادامه دهند.

با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


1403/02/29
09:45:42
0.0 / 5
289
تگهای خبر: حراج , شركت , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد قتل مرد جوان به خاطر بازی خرس وسطی در تهران
نظر شما در مورد قتل مرد جوان به خاطر بازی خرس وسطی در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴