شماره گذاری این خودرو پرطرفدار در تمامی مراکز راهور متوقف گردید

شماره گذاری این خودرو پرطرفدار در تمامی مراکز راهور متوقف گردید به گزارش حراج کن، شماره گذاری ایکس ۵۵ پرو در تمامی مراکز راهور متوقف گردید.به گزارش حراج کن، رئیس پلیس راهور فراجا اظهار داشت: بنابر درخواست سازمان ملی استاندارد، شماره گذاری خودرو ایکس ۵۵ پرو(X۵۵PRO) در تمامی مراکز شماره و پلاک گذاری راهور کشور متوقف شده است.

سردار سیدتیمور حسینی پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت در واکنش به اطلاعیه سازمان ملی استاندارد به ایرنا اظهار داشت: بنابر درخواست سازمان ملی استاندارد ناشی از ضعف در بعضی قطعات این مدل از خودرو، شماره گذاری آن در تمامی مراکز پلیس راهور ممنوع شده است.

وی تصریح کرد: تا وقتی که سازمان ملی استاندارد شرایط را برای شماره گذاری خودرو ایکس ۵۵پرو متناسب با الگوهای استاندارد و ایمنی نبیند، پلیس راهور از عرضه پلاک به آن معذور است.

رئیس پلیس راهور فراجا اظهار داشت: بر مبنای قانون تمامی پلاک گذاری خودرو ها بر اساس تایید سازمان ملی استاندارد است و خارج از این چهارچوب هیچ شماره گذاری انجام نخواهد شد.

سازمان ملی استاندارد ایران هفته گذشته اعلام نمود که به سبب وجود نقص فنی در بعضی از خودرو های مدل ایکس ۵۵ پرو تولیدی شرکت مدیران خودرو، تا اطلاع ثانوی شماره گذاری این خودرو متوقف می شود.

بر اساس اعلام این سازمان، دفتر تخصصی ارزیابی انطباق صنایع، حمل و نقل و ماشین آلات این سازمان در نامه ای به پلیس راهور ناجا اعلام نمود «برابر بررسی های فنی به عمل آمده و با عنایت به مفاد استاندارد ملی ایران به شماره ۶۹۲۴ در مورد وجود نقص ایمنی بحرانی، ضمن تعلیق اعتبار تأیید نوع خودروی مذکور، ضروری می باشد، شماره گذاری آن متوقف شود».

طی هفته های اخیر تصاویری از شکسته شدن اکسل (محور متصل کننده چرخ) خودروی ام وی ام X۵۵ پرو و واژگونی آن درحال تردد، منتشر گردید که نگرانی هایی را به دنبال داشت.


1403/02/28
12:57:04
0.0 / 5
260
تگهای خبر: ارز , تولید , حراج , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شماره گذاری این خودرو پرطرفدار در تمامی مراکز راهور متوقف گردید
نظر شما در مورد شماره گذاری این خودرو پرطرفدار در تمامی مراکز راهور متوقف گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵