جزئیات جدید از پرونده اوباش نازی آباد تهران

جزئیات جدید از پرونده اوباش نازی آباد تهران به گزارش حراج کن، دو نفر از ضاربان بعد از گذشت ۴۸ ساعت از واقعه، دستگیر شده نفر سوم هم مدتی بعد به دام می افتد.به گزارش حراج کن، شاکیان پرونده درگیری با اوباش در محله نازی آباد در حضور پلیس و متهمین ضمن تشریح جزئیات واقعه خواستار مجازات موثر برای آنان شدند.

مهر در خبری نوشت: حدود دو هفته گذشته در روز پنجشنبه خبر درگیری در خیابان مدائن واقع در محله نازی آباد در رسانه ها منتشر گردید. بر مبنای ویدیوهای انتشار یافته در ارتباط با این ماجرا سه نفر از اراذل و اوباش با حمله به برخی از کسبه و دست فروشان این خیابان، بعد از مصدوم کردن دو نفر با سلاح سرد متواری می شوند.

دو نفر از ضاربان بعد از گذشت ۴۸ ساعت از واقعه، دستگیر شده نفر سوم هم مدتی بعد به دام می افتد.

صحنه بازسازی جرم با حضور سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با حضور متهمین و تعدادی از خبرنگاران و همینطور شاکیان پرونده در محل حادثه برگزار شد.از ناحیه ریه صدمه دیده ام

یکی از مصدومین حادثه که آثار جراحات روی صورتش نمایان بود در تشریح حادثه اظهار داشت: یک زن به همراه یک دختر و پسری نوجوان از پیاده رو می گذشتند. سه فرد ضارب آغاز به آزار لفظی و متلک پرانی کردند. این اتفاق باعث شد که پسر نوجوان با آنها وارد درگیری لفظی شود.

وی افزود: دو مرد حدود ۴۰ سال به بالا از ماشین پیاده شده و با سلاح سرد به تعقیب پسر در پیاده رو پرداختند.

مرد مجروح که یکی از کسبه آن محله بود عنوان کرد: ما همان لحظه رسیدیم، دوست من دست یکی از آنان را گرفت و آنها را به آرامش دعوت کرد. در همین زمان نفر سوم از ماشین پیاده شد و به صورت ناگهانی ضربه ای به سر دوستم وارد کرد. به دنبال این اتفاق ما هم درگیر شدیم.

وی از ناحیه صورت و قفسه سینه و ریه صدمه جدی دیده و ده شب در بیمارستان بستری بود.همسرم می خواست از ناموس مردم دفاع کند

همسر مصدوم دیگر این حادثه که همچنان در بیمارستان بستری است اظهار داشت: آخر شب بود و همه کسبه به خانه رفته بودند که این صورت گرفت. همسرم از ناحیه دست و صورت صدمه جدی دیده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. اوباش ضربه های گوناگونی به او وارد کردند.

وی اضافه کرد: من با دخترم به صحنه درگیری رسیدیم و همسرم را غرق در خون یافتیم. تیغه سلاح سردی که ضاربان بهره برده بودند بر اثر شدن ضربه شکسته بود. او از ناموس مردم دفاع کرده است.متهمین ظرف ۴۸ ساعت دستگیر شدند

سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در حاشیه این برنامه ضمن نمایش تصاویر مجروحین این درگیری عنوان کرد: با استفاده از فیلمهای موجود از درگیری متهمین ظرف ۴۸ ساعت دستگیر شدند. یکی از آنها اراذل و اوباش سطح ۱ و دو نفر دیگر فاقد سابقه بودند.

وی تصریح کرد: نداشتن سابقه پیشین دلیل بر وقوع جرم و سلب آسایش مردم نمی گردد، هر چند این افراد پیش از این هم سابقه مزاحمت برای نوامیس مردم را داشته اند.

سرهنگ راستی تصریح کرد: اراذل و اوباش بدانند که به هر جا که بگریزند در چنگال قانون خواهند بود.

سلب آسایش مردم مجازات سنگین به دنبال خواهد داشت

سرهنگ راستی با تکیه بر این که به دستور قاضی پرونده متهمان جهت بازسازی صحنه جرم برده در محل درگیری حاضر شده اند، اظهار داشت: سهم شرارت و جرمی که هر یک از متهمان مرتکب شده اند باید در جریان فرآیند پرونده مشخص شود.

وی عنوان کرد: این افراد بعد از طی مراحل قانونی و تکمیل پرونده برای صدور حکم به دادسرا احضار می شوند و دستگاه قضایی برای آنان اشد مجازات را در نظر خواهد گرفت.

مردم نگران نباشند

سرهنگ راستی در پاسخ به سوال در مورد احتمال تکرار جرم توسط این اشرار هم بیان نمود: سطح برخورد در حدی خواهد بود که این افراد امکان چنین عملی نخواهند داشت و برای سایرین هم درس عبرتی خواهد بود. مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

راستی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از این افراد ۴۷ سال دارد و ۱۵ سال سابقه شرارت دارد اما در نهایت در چنگ پلیس گرفتار شده است. اراذل سارق و جیب بر و در موضوعات مختلف هستند. کسی هست که ۲۸ کیلو قرص و ۲۰ کیلو شربت اعتیادآور از او کشف می شود به تنهایی می تواند چندین محله را در کلان شهری مانند تهران آلوده کند.وی اضافه کرد: انتظار مردم از پلیس و قوه قضاییه در برخورد شدید با این افراد شرور به حق است. در سال ۱۴۰۳ تصمیم های خوبی در سلسله مراتب فرماندهی فراجا و همینطور قوه قضاییه در مورد برخورد با اراذل گرفته شده است. اوباش هم بدانند که هیچ نقطه امنی در سرزمین جمهوری اسلامی ایران نخواهند داشت و هر جا که فرار کنند با قاطعیت دستگیر خواهند شد.


1403/02/21
17:03:00
0.0 / 5
158
تگهای خبر: پرداخت , حراج , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جزئیات جدید از پرونده اوباش نازی آباد تهران
نظر شما در مورد جزئیات جدید از پرونده اوباش نازی آباد تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳