شروع به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال

شروع به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال حراج کن: ششمین دوره نمایشگاه تخصصی فرانچایز ایران، یازدهم اردیبهشت ماه در مرکز دائمی نمایشگاه های ایران مال شروع به کار کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، بزرگترین رویداد سالانه سرمایه پذیری و سرمایه گذاری تخصصی در عرصه فرانچایز کشور، یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت، زارع، سرپرست مرکز ملی صنایع خلاق و فرش ایران و سایر فعالان حوزه کسب وکار در مرکز دائمی نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی ایران مال راه اندازی شد.
حدود ۳۰ برند معتبر داخلی و خارجی همچون مجریان و مراکز آموزش فرانچایزینگ، برندهای پوشاک، شرکت های فعال در عرصه صنایع غذایی و مولتی برندها در این نمایشگاه حضور فعال دارند.
محمدمهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صمت با تأکید بر اهمیت موضوع فرانچایز اظهار داشت: نشان سپاری تجاری از حیث به اشتراک گذاری روش و تجربه و کاهش هزینه راه اندازی کسب وکار مناسب می باشد و سطح نوینی از مدیریت کسب وکار را ارائه می دهد.

برادران در ادامه ضمن تشکر از زحمات مجموعه نمایشگاهی ایران مال، اظهار امیدواری کرد که صنعت و تجارت کشور از ظرفیتهای این مجموعه بهره بیشتری ببرند.
محمدمهدی اسدی، مدیرعامل شرکت ایده تجارت هرمس و مجری نمایشگاه در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: صنعت فرانچایز در سطح جهانی صنعتی پویا است که در ایران در نقطه شروع خود قرار دارد. این صنعت می تواند حدود یک درصد سرانه ناخالص ملی را از آن خود کند و اقتصادی پایدار را رقم بزند. وی ادامه داد: ششمین دوره نمایشگاه فرانچایز به عنوان یک نمایشگاه فوق تخصصی با تمرکز بر شعبه پذیری و شعبه فروشی درحال برگزاری است.
اسدی مجموعه ایران مال را آینده صنعت نمایشگاهی کشور توصیف کرد و اظهار داشت: باتوجه به تجربه برگزاری نمایشگاه های عام، تخصصی و فوق تخصصی در بیشتر مراکز معتبر کشور، مرکز نمایشگاهی ایران مال در مقایسه با سایرین از زیرساخت و امکانات بسیار خوبی برخوردار و است و حضور در ایران مال موجب افتخار ما است.

همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کارگاه هایی با موضوع صنعت فرانچایز انجام می شود.
سرمایه گذاران و عموم علاقه مندان به حوزه فرانچایز و کسب وکار می توانند تا ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت ۱۴ الی ۲۱ از این نمایشگاه در طبقه E۰ مرکز دائمی نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی ایران مال بازدید نمایند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1405/11/08
19:42:52
0.0 / 5
206
تگهای خبر: اقتصاد , برند , پوشاك , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شروع به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال
نظر شما در مورد شروع به کار نمایشگاه تخصصی فرانچایز در ایران مال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲