پلیس ضد تبلیغ کنندگان سلاح در فضای مجازی

پلیس ضد تبلیغ کنندگان سلاح در فضای مجازی به گزارش حراج کن، دو طرح عملیاتی ویژه پلیس فتا بر ضد تبلیغ کنندگان و فروشندگان سلاح، مهمات و اقلام ممنوعه و همینطور مقابله با پدیده ترویج خشونت و اراذل و اوباش در فضای سایبر در حال اجرا می باشد.به گزارش حراج کن، رئیس پلیس فتا فراجا از آغاز طرح عملیات پلیس فتا بر ضد تبلیغ کنندگان فروش سلاح و مهمات و ترویج کنندگان خشونت در فضای مجازی طی سالجاری اطلاع داد.

مهر در خبری نوشت: سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا فراجا اظهار داشت: در جهت پاکسازی و ارتقای امنیت فضای مجازی دو طرح عملیاتی ویژه پلیس فتا بر ضد تبلیغ کنندگان و فروشندگان سلاح، مهمات و اقلام ممنوعه و همینطور مقابله با پدیده ترویج خشونت و اراذل و اوباش در فضای سایبر در حال اجرا می باشد.

این مقام ارشد سایبری خبر داد: در این خصوص ۳۴ کار گروه ویژه عملیاتی و اطلاعاتی در مورد رصد تارنماهای مجرمانه و شناسایی مجرمان این دو حوزه که همواره پاکسازی و امنیت آن مورد درخواست هموطنان است، آغاز به اجرای طرح کرده اند.

وی افزود: بر مبنای تجزیه، تحلیل و رصدهای صورت گرفته در فضای مجازی بیشتر از ۹۰ درصد تبلیغات فروش و واگذاری سلاح، مهمات، افشانه و شوکر الکتریکی صرفا یک ترفند کلاهبردارانه از جانب مجرمان سایبری به سبب کلاهبرداری مالی از متقاضیان محسوب می گردد و در واقع این افراد کلاهبردار هیچ گونه اقلامی نظیر سلاح، مهمات و غیره به درخواست کنندگان واگذار نخواهند کرد.

رئیس پلیس فتا فراجا با تکیه بر عزم جدی پلیس فتا در برخورد با این دو پدیده مخل امنیت و آرامش هموطنان در فضای مجازی؛ از کاربران خواست: ضمن مشارکت با پلیس فتا در پاکسازی فضای مجازی در صورت مشاهده موارد مشکوک و مجرمانه مبحث را از راه شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ به پلیس فتا گزارش کنند.منبع:

1403/02/08
19:39:45
0.0 / 5
253
تگهای خبر: تبلیغ , حراج , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پلیس ضد تبلیغ کنندگان سلاح در فضای مجازی
نظر شما در مورد پلیس ضد تبلیغ کنندگان سلاح در فضای مجازی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱