برخورد مرگبار جرثقیل نیسان با عابر پیاده

برخورد مرگبار جرثقیل نیسان با عابر پیاده حراج کن: رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از فوت عابر پیاده بر اثر بی توجهی راننده جرثقیل نیسان در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی آگاهی داد.به گزارش حراج کن، رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت از فوت عابر پیاده بر اثر بی توجهی راننده جرثقیل نیسان در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی آگاهی داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت رییس اداره تصادفات پلیس پایتخت در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباب فوت عابر بر اثر بی توجهی راننده نیسان گفت: در ساعت ۰۲: ۳۰ شب گذشته در راه بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به شرق پیش از پل فرهنگ یک دستگاه جرثقیل نیسان که در این راه درحال تردد بوده به سبب عدم توجه به جلو به شدت با یک نفر عابر پیاده برخورد می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با اعلان اینکه سرعت زیاد نیز در این حادثه مزید بر علت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو بوده اظهار داشت: سرعت زیاد این جرثقیل نیسان موجب شد راننده دیگر نتواند وسیله خودرا کنترل کند و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشته با عابر پیاده به شدت برخورد می کند.

وی اضافه کرد: متأسفانه در اثر شدت ضربه عابر پیاده در محل حادثه فوت می کند.

سرهنگ جوانبخت اظهار داشت: بلا فاصله بعد از دریافت این خبر تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی بیان داشت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیکی به سبب توقف خودرو ها برای دیدن حادثه تصادف بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کم شد و به وضعیت قبل بازگشت.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب سفارش کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن صحبت با تلفن همراه ممنوع می باشد و رانندگان گرامی بطورکامل باید به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه ای داشته باشند.

در اختتام سرهنگ جوانبخت گفت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.منبع:

1403/02/04
13:12:29
0.0 / 5
262
تگهای خبر: پرداخت , حراج
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برخورد مرگبار جرثقیل نیسان با عابر پیاده
نظر شما در مورد برخورد مرگبار جرثقیل نیسان با عابر پیاده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳