توضیحات تکمیلی پلیس درباره ی مرگ یک زندانی

توضیحات تکمیلی پلیس درباره ی مرگ یک زندانی حراج کن: رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره ی مرگ یکی از اراذل و اوباش پایتخت در حین انتقال برای بازسازی صحنه جرم ارائه نمود.


به گزارش حراج کن، رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره ی مرگ یکی از اراذل و اوباش پایتخت در حین انتقال برای بازسازی صحنه جرم ارائه کرد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ سعید راستی با حضور در جمع خبرنگاران در مرکز مبارزه با اراذل و اوباش در خیابان وزرا، اظهار داشت: همزمان با تحویل سال ۱۴۰۳ دو نفر از افراد شرور و دارای سابقه شرارت با یک دستگاه موتورسیکلت به یکی از محله های شهر تهران رفته و در آنجا بوسیله شمشیر و قمه مبادرت به تخریب ۱۰ دستگاه خودروی سواری متعلق به شهروندان کرده و سبب وحشت اهالی و ساکنان را نیز پدید آوردند.
وی با اعلان اینکه بلا فاصله عملیات شناسایی و دستگیری این افراد شروع شد؛ اظهار داشت: سرنخ هایی درباب این افراد به دست آمد، اما باتوجه به متواری شدن آنان به مناطقی در شرق تهران، دستگیری این افراد در حدود ۱۰ روز به طول انجامید. در نهایت در زمان دستگیری تیم عملیات وارد عمل شد اما با مقاومت این افراد مواجه گردید. بنا بر این نیز تیراندازی شکل گرفت گلوله به مچ پای فرد شرور به هدف خوردن کرد. در همین راستا نیز متهم ابتدا به بیمارستانی در شمال تهران و از آنجا به بیمارستان فراجا منتقل شدو بعد از بهبود نیز به زندان تهران بزرگ انتقال داده شد.

راستی با اعلان اینکه نیاز بود تا صحنه جرم با حضور متهم بازسازی شود، اظهار داشت: بعد از انتقال متهم به زندان و بهبود نسبی او، چند روز نیاز بود که متهم صحنه جرم را بازسازی کند و بنا بر این باید در اختیار پلیس قرار می گرفت. این اقدام با هماهنگی قضایی انجام شد.
رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت با اعلان اینکه فرد مجرم به مبادرت به جاساز چند قرص در گچ پایش کرده بود، اظهار داشت: به اذعان همراهان این فرد، وی در همان زندان چندین قرص را مصرف کرده بود که مصرف همین قرص ها سبب کاهش سطح هوشیاری وی شده بود. در نهایت نیز این فرد بعد از مصرف قرص ها و در حین انتقال به محل وقوع جرم برای بازسازی صحنه جرم فوت کرد.
وی درباره ی این که مقر ساختمان وزرا در حال حاضر چه کاربری دارد، اظهار داشت: ساختمان وزرا از حدود یک سال پیش به مقر مبارزه با اراذل و اوباش و مبارزه با جرائم خشن تبدیل گشته و کاربری که پیش تر در این ساختمان بود، به جایی در غرب تهران انتقال پیدا کرده است.
پیش تر و بدنبال انتشار خبری در خصوص مرگ زنی جوان در بازداشتگاه وزرا به سبب حجاب، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت این مساله را رد و اعلام نموده بود که بازداشتگاه وزرا به مرکزی برای مبارزه با اراذل و اوباش تبدیل گشته و فرد فوت شده نیز یکی از اوباش معروف به «سعید بی ناموس» بوده است.منبع:

1403/01/30
13:58:06
0.0 / 5
218
تگهای خبر: ارز , حراج , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توضیحات تکمیلی پلیس درباره ی مرگ یک زندانی
نظر شما در مورد توضیحات تکمیلی پلیس درباره ی مرگ یک زندانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱