مدیركل بنیاد مسكن استان یزد:

ساخت 22 هزار مسکن ملی در شهر های یزد

ساخت 22 هزار مسکن ملی در شهر های یزد به گزارش حراج کن، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد از ساخت ۲۲ هزار مسکن نهضت ملی در شهر های زیر ۲۰ هزار خانوار در چارچوب طرح نهضت ملی و تحویل نزدیک به هزار و ۵۰۰ واحد به متقاضیان اطلاع داد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، علیرضا نادریان زاده ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: هزار و ۱۰۰ واحد در دست راه اندازی، طرح مسکن شهری است که دو ساله تحویل می شود و ۱۹ هزار و ۵۰۰ واحد هم طرح نهضت ملی مسکن می باشد که ۲ هزار و ۷۶۵ واحد آن خرداد سال آینده واگذار می شود.
وی با اشاره به اینکه این واحدها به صورت بنیاد ساخت و گروه ساخت درحال راه اندازی است، مشارکت مردم و پرداخت بموقع آورده را در اتمام طرح ها بسیار مؤثر عنوان نمود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد ضمن اشاره به تنوع فعالیتهای این اداره کل یکی از این اقدامات را واگذاری زمین در روستاها و مقاوم سازی مسکن روستایی عنوان نمود.
نادریان زاده اضافه کرد: عملکرد اداره کل در دو سال و نیم گذشته سه برابر افزایش پیدا کرده است به صورتی که از ۴۵ هزار واحد مسکونی روستایی موجود در استان نیمی از آنها بر مبنای سرشماری سال ۱۳۹۵ مقاوم سازی شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد یکی دیگر از اقدامات را جبران خسارت سیلاب سال قبل اعلام نمود و اضافه کرد: با عنایت به مسئولیت در برابر جبران خسارت وارده به واحدها شامل تخریب کامل یا نیمه تخریب در سیلاب سال قبل در استان، ۶ هزار و ۵۰۰ فقره جبران خسارت با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان انجام شده است.
وی همینطور عملکرد حوزه صدور سند مالکیت زمین را شرح داد و اضافه کرد: استان با عنایت به افزایش ۲۳۰ درصدی در صدور سند مالکیت زمین حائز رتبه اول کشور شد.


منبع:

1403/01/29
15:00:00
0.0 / 5
251
تگهای خبر: پرداخت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ساخت 22 هزار مسکن ملی در شهر های یزد
نظر شما در مورد ساخت 22 هزار مسکن ملی در شهر های یزد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳