تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳؛

واحدهای مسکن مهر سنگسر شاهرود تکمیل می شود

واحدهای مسکن مهر سنگسر شاهرود تکمیل می شود به گزارش حراج کن، مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان بابیان این که واحدهای مسکن مهر سنگسر پایان اردیبهشت تکمیل می شود، اظهار داشت: متقاضیان واحدهای خویش را تحویل خواهند گرفت.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، امیر عمیدی ظهر سه شنبه در اولین جلسه شورای مسکن سالجاری به میزبانی سالن جلسات فرمانداری شاهرود ضمن بیان این که واحدهای نیمه تمام مسکن مهر سنگسر تا پایان اردیبهشت به صورت کامل تکمیل خواهند شد، اظهار داشت: این واحدها طبق بازه مذکور تحویل متقاضیان می شود.
وی ضمن بیان این که پیگیر تکمیل آسانسورهای مسکن های مهر هستیم، اضافه کرد: در این خصوص کمک های مالی خوبی از صندوق توسعه ملی مسکن دریافت شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان بابیان این که تکمیل آماده سازی شهرک های کوثر و فدک در دست اقدام است، اظهار داشت: تحویل این دو شهرک به شهرداری پیگیری می شود.
عمیدی در ادامه خاطرنشان کرد: بمحض مشخص شدن پرونده حقوقی و تعیین و تکلیف وضعیت تعهدات پیمانکار آمادگی کامل برای به سر انجام رساندن مبحث تحویل این دو شهرک به شهرداری وجود دارد.
وی ضمن بیان این که با عنایت به واگذاری زمین در شهرک ۱۳۸ هکتاری شهید سلیمانی و انعقاد قرارداد در مورد آماده سازی این شهرک پیشرفت عملیات با سرعت بیشتر باید انجام پذیرد، اضافه کرد: در مورد خدمات زیربنایی هم همکاری بیشتر از پیش دستگاههای خدمات رسان را می طلبد.


منبع:

1403/01/23
20:00:50
0.0 / 5
211
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واحدهای مسکن مهر سنگسر شاهرود تکمیل می شود
نظر شما در مورد واحدهای مسکن مهر سنگسر شاهرود تکمیل می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵