فیلم ۳۰ ثانیه ای دختر جوان برای پسر مجرد پرده از راز برداشت

فیلم ۳۰ ثانیه ای دختر جوان برای پسر مجرد پرده از راز برداشت به گزارش حراج کن، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از کشف پرونده آدم ربایی ساختگی، اطلاع داد.به گزارش حراج کن، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از کشف پرونده آدم ربایی ساختگی، اطلاع داد.

به گزارش ایسنا، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار نمود: مرد جوانی به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه نمود و با اشاره به اینکه نامزدش هدف آدم ربایی قرار گرفته است ادعا نمود، برای تحصیل به ایران آمدم مدتی قبل متوجه شدم دختر جوانی که از همشهریانم است هم در دانشگاهی نزدیک محل تحصیل من درس می خواند؛ اما دو روزی بود که تلفنش خاموش بود و خبری از او نداشتم تا این که شب گذشته فیلمی از تلفن همراهش برایم ارسال شد. فیلم ۳۰ ثانیه ای که در آن دختر جوان گریه می کرد و کمک می خواست.

وی اضافه کرد: بدین ترتیب تحقیقات آغاز و در بررسی های اولیه کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به بازنگری فیلمی پرداختند که گروگان ارسال کرده بود که مشخص شد، پشت سر دختر جوان پنجره ای قرار دارد و تابلوی یک مغازه دیده می شد.

این مقام ارشد انتظامی تضریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی موفق به شناسایی محل در شمال تهران شدند و وقتی به محل رفتند دریافتند مقابل مغازه یک هتل قرار دارد با تحقیق از پرسنل هتل مشخص شد که دختر جوان خودش چهار روز قبل به هتل رفته و در یکی از اتاق ها اقامت دارد.

وی اضافه کرد: همین کافی بود تا راز آدم ربایی دروغین فاش شود؛ دختر جوان که متوجه شده بود ماجرا لو رفته است گفت، پسر جوان به من ابراز علاقه می کرد اما من او را دوست نداشتم وقتی اصرارهایش را برای ازدواج دیدم تصمیم گرفتم هرطور شده او را از خود دور کنم به همین خاطر نقشه کشیدم تا او را با یک فیلم جعلی بترسانم؛ قصد داشتم طوری وانمود کنم که پسر جوان فکر کند پسر دیگری که قصد ازدواج با من را دارد من را ربوده و تهدید کرده که اگر کسی بخواهد با من ازدواج کند، دست به جنایت می زند، فکر می کردم با این اتفاق او دست از سماجت برمی دارد اما موفق نشدم.

سردار گودرزی اظهار داشت: با صدور قرار قانونی از جانب مرجع قضایی، تحقیقات در ارتباط با این پرونده همچنان ادامه دارد.منبع:

1403/01/04
16:28:46
0.0 / 5
260
تگهای خبر: پرداخت , حراج , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فیلم ۳۰ ثانیه ای دختر جوان برای پسر مجرد پرده از راز برداشت
نظر شما در مورد فیلم ۳۰ ثانیه ای دختر جوان برای پسر مجرد پرده از راز برداشت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵