مرگ 5 عضو یک خانواده در تصادف رانندگی

مرگ 5 عضو یک خانواده در تصادف رانندگی به گزارش حراج کن، جانشین پلیس راه فراجا از جان باختن ۵ عضو یک خانواده در حادثه تصادف یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه تریلی اطلاع داد.به گزارش حراج کن، جانشین پلیس راه فراجا اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۴ صبح، یک دستگاه سواری پژو در استان خراسان رضوی- محور نیشابور، به علت خستگی و خواب آلودگی راننده با یک دستگاه تریلی که در محل ایمن و پارکینگ پارک شده بود، از پشت برخورد کرده و منجر به فوت ۵ نفر از اعضای یک خانواده شده است.

سرهنگ «سیاوش محبی» جانشین پلیس راه فراجا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در مورد آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: امروز هم محورهای خروجی تهران و سایر کلانشهرها، محورهای منتهی به استانهای خراسان رضوی، استانهای شمالی، قزوین، قم، فارس و به صورت کلی اغلب محورهای مواصلاتی از ترافیک پرحجمی برخوردار می باشند.

جانشین پلیس راه فراجا خاطرنشان کرد: در محور هراز الان طول محور پرحجم است و در محدوده های منظریه، آب اسک و تونل وانا به صورت مقطعی جنوب به شمال ترافیک سنگین است.

سرهنگ محبی افزود: در محور چالوس و آزاد راه تهران شمال، شاهد ترافیک سنگینی هستیم، بخصوص در محدوده های پل زنگوله و پیش از تونل های ۱۳ و ۱۸ از ساعت ۹ بامداد امروز؛ دوم فروردین ماه هم تردد وسایل نقلیه از مرزن آبان به سمت تهران ممنوع شده است و ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه بامداد هم محور چالوس و آزاد راه تهران شمال - جنوب به شمال مسیر یک طرفه خواهد شد و این محدودیت تا ساعت ۲۱ یا ۲۲ شب ادامه دارد.

جانشین پلیس راه فراجا اضافه کرد: سفارش می شود هم وطنانی که قصد سفر دارند، در مسیرهای بیرون از شهر استراحت در طول سفر را مدنظر قرار دهند. متاسفانه شب گذشته ساعت ۴ صبح، یک دستگاه سواری پژو در استان خراسان رضوی- محور نیشابور، به علت خستگی و خواب آلودگی راننده با یک دستگاه تریلی که در محل ایمن و پارکینگ پارک شده بود از پشت برخورد کرده و منجر به فوت ۵ نفر از اعضای یک خانواده شده است.

وی متذکر شد: نباید به علت عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، روزهای شادی عید نوروز را با از دست دادن جان عزیزان به خاطراتی بد تبدیل کرد.

سرهنگ محبی در انتها یادآوری کرد: تردد تریلرها در سایر محورهای کشور ممنوع می باشد.منبع:

1403/01/03
20:47:18
0.0 / 5
215
تگهای خبر: حراج , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مرگ 5 عضو یک خانواده در تصادف رانندگی
نظر شما در مورد مرگ 5 عضو یک خانواده در تصادف رانندگی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳