عامل تیراندازی پاکدشت دستگیر شد، جزئیات

عامل تیراندازی پاکدشت دستگیر شد، جزئیات به گزارش حراج کن، عامل تیراندازی در پاکدشت دستگیر شد.فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری عامل تیراندازی و کشف یک قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۰ عدد فشنگ در این شهرستان اطلاع داد.

نجم الدین مرادی امروز ۲ فرودین ماه در تشریح این خبر اظهار نمود: به دنبال وقوع یک فقره درگیری خانوادگی و تیراندازی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان پاکدشت، فورا مراتب به صورت ویژه به منظور شناسائی عامل یا عاملان در دستورکار ماموران پلیس امنیت این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران بعد از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات پلیسی دریافتند که عامل تیراندازی در نتیجه یک درگیری خانوادگی مبادرت به تیراندازی کرده و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در ادامه بیان نمود: با تحقیقات به عمل آمده متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی از وی یک قبضه کلت کمری جنگی به همراه ۱۰ عدد فشنگ کشف شده و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و متهم روانه زندان شده است.

در پایان نجم الدین مرادی فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت تصریح کرد: پلیس و دستگاه قضاء با تمام توان به مخلان نظم وامنیت عمومی اجازه عرض اندام نداده و با کسانی که بخواهند به هرنوعی آسایش مردم را به مخاطره بیندازند، برخورد قاطع خواهند کرد.


1403/01/02
15:29:13
0.0 / 5
186
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عامل تیراندازی پاکدشت دستگیر شد، جزئیات
نظر شما در مورد عامل تیراندازی پاکدشت دستگیر شد، جزئیات
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳