کشف ۳۵ میلیاردریال دخانیات قاچاق در جنوب تهران

کشف ۳۵ میلیاردریال دخانیات قاچاق در جنوب تهران به گزارش حراج کن، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف بیشتر از ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش ۳۵ میلیاردریال اطلاع داد.به گزارش حراج کن، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران موفق به کشف محل دپوی دخانیات قاچاق در محدوده جنوب تهران شدند.

مهر در خبری نوشت: وی عنوان داشت: بررسی های اولیه نشان از این داشت مالک یک انبار کالا به دفعات مختلف با استفاده از خودرو های شوتی مقادیر فراوانی دخانیات قاچاق و بدون مجوزهای قانونی به این مکان منتقل و دپو کرده است.
سرهنگ افشاری اضافه کرد: مأموران این پلیس بعد از هماهنگی های قضایی در بازرسی از این مکان، ۲۰۹ کارتن شامل ۲ میلیون و ۹۵ هزار نخ سیگار خارجی و قاچاق در برندهای مختلف کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بابیان این که کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیشتر از ۳۵ میلیاردریال اعلام نموده اند، افزود: با سرمایه گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید. از شهروندان درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.منبع:

1402/12/27
13:59:55
0.0 / 5
178
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , برند , حراج
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد کشف ۳۵ میلیاردریال دخانیات قاچاق در جنوب تهران
نظر شما در مورد کشف ۳۵ میلیاردریال دخانیات قاچاق در جنوب تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲