۹ ایده طراحی دکوراسیون اداری

۹ ایده طراحی دکوراسیون اداری حراج کن: زمانی که بیشترین ساعات روز را در محل کار می گذرانیم، تلاش زیادی برای ایجاد یک دکوراسیون اداری خوب داریم؛ در ادامه 9 ایده طراحی دکوراسیون اداری را برای شما بازگو کردیم.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، طبیعی است زمانی که بیشترین ساعات روز را در محل کار می گذرانیم، تلاش زیادی برای ایجاد یک دکوراسیون اداری خوب داشته باشیم. واقعیت این است که طراحی یک فضایی که هم در محیط و هم در طراحی شبیه به خانه باشد، بسیار مهم تر از خرید تخته های سفید و ریزه کاری های روی میز است. علاوه بر این، یک دکور خوب و باکیفیت می تواند روی افزایش تمرکز و میزان راندمان کارمندان نیز اثر مثبت بگذارد.
ایجاد یک ترکیب ایده آل باتوجه به کمال و سادگی
آن چه که از یک طراحی داخلی دفتر کار انتظار داریم، دستیابی و حفظ تعادل در کمال و سادگی است. به کمک مبلمان اداری و هنر می توان فضای راحت و ایمن خلق کرد. با این وجود مرز باریکی میان تعادل و عدم تعادل وجود دارد که کار را کمی سخت می کند. بسیار ساده و آسان است از این تعادل منحرف شده و به بیراهه برویم. بر همین مبنا می بایست مطمئن شد که طراحی فضای اداری با بهم خوردن تعادل در آن سبب کاهش راندمان در کارمندان نشود. هم اکنون برندهای بزرگ از فضاهای جدید اداری، طرح های مینیمال و رنگ های هماهنگ با برند خود استفاده می نمایند.
به کارگیری اشکال و متریال ها در دکوراسیون داخلی
دنیای اشکال و متریال در طراحی دکوراسیون اداری، واقعاً بی نهایت است. شما برای انتخاب اشکال و متریال ها فضای زیادی برای بروز خلاقیت در اختیار دارید. تا جایی که می توانید از اشکال و موادی استفاده کنید که به طور معمول در دکور فضاهای اداری استفاده نمی گردد. پیشنهاد ما اضافه کردن ساختارهای دایره ای یا طرح های راه راه در یک دیوار اصلی است. با این راه حل می توانید یک فضای متفاوت ایجاد کنید.
از گیاهان سبز استفاده کنید
خاصیت استفاده از گیاهان سبز در دفاتر اداری، ورای زیبایی آنان است. با وجود این که نگهداری از گیاهان طبیعی کمی دشوار است، اما پشتوانه علمی دارد. گیاهان طبیعی کمک می کنند تا استرس خودرا کاهش داده و میزان خلاقیت و راندمان را افزایش دهید.
طراحی اتاق کنفرانس به عنوان یک اتاق حیاتی
همواره سفارش می نماییم طراحی اتاق کنفرانس را جدی بگیرید. چونکه این فضا محل بروز ایده های جدید، امضای قراردادها و گرفتن تصمیمات بزرگ است. بهتر است همیشه مطمئن باشید که نور به روشی درست از دیوارها منعکس شده و از نظر زیبایی شناسی امتیاز بالایی دارد. این مسئله کلید دستیابی شما به یک چیدمان حرفه ای در اتاق کنفرانس خواهد بود.
اقدام به مدرن سازی کنید
رویکرد مدرن یکی از رویکرد های اخیر در طراحی داخلی اداری است. مطابق این سبک با استفاده از مبلمان مدرن، گیاهان مدرن و سایر اکسسوری های جدید، می توانید نتایج دلخواه خودرا دریافت کنید. اضافه کردن سایر لوازم اداری مانند قفسه کتاب نیز می تواند به شما در خلق یک محیط اداری مدرن یاری دهد. نماد معماری namadmemari.com مجری خیلی از پروژه های مدرن داخلی بوده است. این شرکت از دانش و تجربه کافی درباب طراحی فضای داخلی اداری به سبک مدرن را دارد.
استفاده از بافت در دکوراسیون
همواره تاکید می شود که در دکوراسیون کلیه اجزا از هماهنگی کافی برخوردار باشند. اما این هماهنگی گاهی کسل کننده به نظر می رسد. یک راه حل ویژه در جهت کاهش یکنواختی در محیط، استفاده از بافت است. بافت ها عصای جادویی طراحان داخلی در ساخت یک دکور کارآمد هستند. اگر به شکل منطقی از بافت استفاده شود، ظاهری کلی فضا بطور کامل تغییر می کند. بافت را می تون در اجزای اصلی دکوراسیون یعنی دیوارها به کار برد. اما می توان آنرا با اضافه کردن وسایلی مانند قالیچه و یا گیاهان نیز ایجاد کرد. می توان گفت اضافه کردن بافت به دکور یکی از متدهای اختصاصی کردن دکوراسیون نیز به شمار می آید.
می توانید در این مطلب https: //www.artifactuprising.com/diy/office-design-ideas که بطور ویژه به توضیح درباره ی نحوه اضافه کردن بافت می پردازد، اطلاعات لازم را به دست آورید. راهکارهای دیگر شامل دیزاین ارگونومیک، استفاده از نور طبیعی در محیط و ایجاد یک فضای آرام و دنج می شود.

بکارگیری صحیح نورهای طبیعی
در صورتی که به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک محل کار با پنجره های فراوان زندگی می کنید، از نور طبیعی روز بیشترین استفاده را ببرید. اینطور که مطالعات نشان می دهند، قرارگیری در معرض نور طبیعی روز با رنگ سردتر خورشید، می توانید در افزایش راندمان، هوشیاری و خلق خو، اثر مثبت بگذارد.
بکارگیری رنگ ها به شکل حرفه ای
نباید با تصور این که در مورد فضاهای اداری بحث می نماییم، از رنگ های خنثی استفاده کنید. مطمئن باشید بکارگیری کمی رنگ در محیط، دکور اداری شما را به هم نمی زند. استفاده از رنگ های روشن و پویا، طوری که با محیط هماهنگ بوده و منجر به حواس پرتی نشود، بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
این مطلب https: //www.decorilla.com/online-decorating/modern-office-design/ بطور کامل پیرامون مشخصات سبک طراحی مدرن نگارش شده است، اما به تأثیر فوق العاده رنگ ها نیز پرداخته است. احیانا نمی دانید، اما رنگ ها تأثیر قابل توجهی بر عملکرد، احساسات و افکار شما دارند. در گذشته دفاتر اداری از استفاده از رنگ دوری می کردند. اما طراحی محیط اداری به سبک مدرن، توجه ویژه ای به آن داشته است.
ایجاد داستان در محل کار
برای ساخت یک دکور زیبا و نوستالژیک، چه چیز بهتر از اینکه داستان های شخصی خود و کارمندانتان را برای شخصی سازی فضای اداری به کار بگیرید. قرار دادن تصاویر واقعی که کارمندان در مناسبت های خاص گرفته اند یا ایجاد یک فضای شخصی که افراد بتوانند تصاویر عزیزان خودرا نگه دارند، راهکاری مفید جهت تقویت همدلی در بین کارمندان خواهد بود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1402/12/14
17:01:19
0.0 / 5
281
تگهای خبر: برند , پرداخت , تجربه , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ۹ ایده طراحی دکوراسیون اداری
نظر شما در مورد ۹ ایده طراحی دکوراسیون اداری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱