سردار رادان:

از نخستین دقایق شروع رای گیری بیگانگان بیکار ننشستند

از نخستین دقایق شروع رای گیری بیگانگان بیکار ننشستند به گزارش حراج کن، به قول فرمانده فراجا از نخستین دقایق شروع رای گیری، بیگانگان هم بیکار ننشستند مشخص هست که از این شور بسیار ناراحت هستند و برای شان باورپذیر نیست که این تعداد از مردم با این استقبال برای تصمیم گیری برای نمایندگان شان در شعب رای گیری حاضر شوند.به گزارش حراج کن، فرمانده فراجا اظهار داشت: تا به این لحظه هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب دریافت رای در سرتاسر کشور وجود نداشته و امنیت کامل برقرار است.

به گزارش ایسنا، سردار احمدرضا رادان ضمن حضور در پای صندوق رای مستقر در ستاد فراجا اظهار داشت: بحمدالله از نخستین دقایق شروع رای گیری، مردم عزیز در سرتاسر کشور پای صندوق های رای آمدند و با شور وصف ناپذیری درحال عمل به تکلیف دینی و ملی خود هستند و تا این لحظه که در خدمت مردم عزیز برای گزارش هستم، هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب در سرتاسر کشور وجود نداشته و امنیت کامل برقرار است.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: این امنیت در حالی رقم خواهد خورد که مشارکت مردم هم بسیار بالا باشد؛ به واقع هرچه این مشارکت بالا باشد امنیت هم بالاتر و بیشتر خواهد بود.

به گفته رادان از نخستین دقایق شروع رای گیری، بیگانگان هم بیکار ننشستند مشخص هست که از این شور بسیار ناراحت هستند و برای شان باورپذیر نیست که این تعداد از مردم با این استقبال برای تصمیم گیری برای نمایندگان شان در شعب رای گیری حاضر شوند.

وی با تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اظهار داشت: همکاران من در بحث امنیت صندوق ها بطور قطع تا پایان زمان رای گیری در شعب هستند و پس از آن هم وظیفه انتقال صندوق ها و سپس هم مأموریت امنیت مخازن را برعهده دارند. ما تا آخرین لحظاتی که نتایج معلوم شود برای حفظ امنیت و پاسداشت همه آن چیزی که مردم آنرا امنیت می نامند در خدمت شان هستیم.منبع:

1402/12/12
18:52:43
0.0 / 5
212
تگهای خبر: حراج , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد از نخستین دقایق شروع رای گیری بیگانگان بیکار ننشستند
نظر شما در مورد از نخستین دقایق شروع رای گیری بیگانگان بیکار ننشستند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳