مزایده ۱۵۰خودروی سواری در اموال تملیکی

مزایده ۱۵۰خودروی سواری در اموال تملیکی به گزارش حراج کن، معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از عرضه یک هزار و 500 میلیارد تومانی کالا در مزایده بزرگ 277 این سازمان با مشارکت 30 استان اطلاع داد.به گزارش حراج کن به نقل از سازمان اموال تملیکی، سعید غلامی باغی معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اظهار داشت: امروز پروسه بازدید و ثبت قیمت پیشنهادی مزایده بزرگ ۲۷۷ سازمان با مشارکت ۳۰ استان کشور شروع می شود. مهلت ارائه پیشنهادات و بازدید از کالاهای مطروحه در انبارهای سازمان اموال تملیکی روز دوشنبه (۱۴ اسفندماه) تمام می شود و مراسم رمزگشایی از پیشنهادات روز شنبه (۱۹ اسفند) انجام می شود.
غلامی با اشاره به کالاهای عرضه شده در این مزایده، گفت: در این مزایده نزدیک به یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان انواع کالاهای متنوع همچون ۱۵۰ دستگاه خودرو سواری در ۱۶ استان، ۶۰ دستگاه خودرو سنگین، ماشین آلات معدنی، لودر و بولدوزر، لوازم برقی و صوتی و تصویری، پوشاک و لوازم التحریر به شرط صادرات عرضه می شود.
معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: علاقه مندان برای اطلاع از کالاهای مطرح شده و نرخها می توانند به «آدرس» و برای ثبت پیشنهاد به سامانه تدارکات الکترونیک دولت به «نشانی» مراجعه کنند.


منبع:

1402/12/09
15:35:13
0.0 / 5
236
تگهای خبر: پوشاك , صادرات , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مزایده ۱۵۰خودروی سواری در اموال تملیکی
نظر شما در مورد مزایده ۱۵۰خودروی سواری در اموال تملیکی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵