حضور شرکت ارتباطی رایتل بعنوان حامی اصلی در نمایشگاه رسانه

حضور شرکت ارتباطی رایتل بعنوان حامی اصلی در نمایشگاه رسانه به گزارش حراج کن، بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران با شعار نجستم همیشه جز از راستی و حمایت شرکت خدمات ارتباطی رایتل بعد از ۶ سال وقفه و اعمال تغییراتی چشم گیر نسبت به دوره های گذشته برگزار گردید.


به گزارش بازرگانی مهر به نقل ارز روابط عمومی رایتل، با عنایت به پررنگ شدن نقش رسانه های برخط، رسانه های اجتماعی، دانش بنیان و نوآورانه، صنایع خلاق رسانه ای، انسان رسانه ها و سامانه ها در حوزه های خبری و اطلاع رسانی طی سالهای اخیر، سعی شده است در این گردهمایی بزرگ علاوه بر مطبوعات بعنوان رسانه مادر، نگاه ویژه ای به این رسانه های نوظهور شود.
بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران با حضور بیشتر از ۶۰۰ رسانه و مجموعه های خلاق و دانش بنیان فعال در این عرصه، میزبان اهالی رسانه، فرهنگ و فناوری است. برگزاری نشست های تخصصی در حوزه فناوری و هوش مصنوعی از رویدادهای حاشیه ای نمایشگاه خواهد بود.
غرفه رایتل در این دوره از نمایشگاه به عرضه خدمات ارتباطی و سرویس هایی بر پایه اینترنت و هوشمندسازی می پردازد. این نمایشگاه از ۲۹ بهمن تا ۲ اسفند در حال برگزاری است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/12/02
08:24:19
0.0 / 5
241
تگهای خبر: ارز , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حضور شرکت ارتباطی رایتل بعنوان حامی اصلی در نمایشگاه رسانه
نظر شما در مورد حضور شرکت ارتباطی رایتل بعنوان حامی اصلی در نمایشگاه رسانه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴