دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد مدیرعامل هلدینگ دکا

دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد مدیرعامل هلدینگ دکا به گزارش حراج کن، مدیرعامل هلدینگ ˮدکاˮ بعنوان چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۲ معرفی و تجلیل شد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، برپایه اعلام روابط عمومی هلدینگ دکا، هومن پشنگیان در پنجمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد کشور در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما بعنوان یکی از مدیران شایسته و برندآفرین معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفت.
این رویداد با حضور مقامات دولتی، نمایندگان بخش خصوصی، فعالان و چهره های اقتصادی، دانشگاهیان و اساتید عرصه اقتصاد و کسب و کار و با هدف ارزیابی نقش مدیریت در پیشبرد اهداف اقتصاد کشور در قسمت های تولید، اشتغال و کارآفرینی و همینطور به منظور معرفی چهره ها، برندها و مجموعه های فعال در زمینه نوآوری و اقتصاد کارآفرینی برگزار گردید. به اشتراک گذاشتن تجربیات و بومی سازی دانش موجود در کشور از دیگر اهداف برگزاری این رویداد بود.

مدیرعامل هلدینگ دکا در این مراسم، تندیس تکریم و لوح تقدیر چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد را دریافت کرد.
در متن لوح تقدیر شورای سیاستگذاری اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت، معدن و اقتصاد، بر فعالیتهای چشم گیر هلدینگ دکا در اقتصاد کشور تاکید شده است.
گفتنی است هلدینگ دکا، شبکه ای جامع و گسترده از خدمات ۳۶۰ درجه لجستیکی را به کل زنجیره تأمین عرضه می دهد. این هلدینگ تخصصی با در اختیار داشتن ۱۰ شرکت تخصصی زیرمجموعه، زنجیره ارزش یکپارچه ای را برای عرضه خدمات جامع بدون محدودیت جغرافیایی و حجمی، به مشتریان کل زنجیره تأمین، بوجود آورده است.

خدمات حوزه مهندسی لجستیک، انبارش محصول و هوم دلیوری، شرکت حمل و نقل بزرگ مقیاس هوشمند، تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه جاده ای و صنعتی، اپراتور پست داخلی و بین الملل، حمل و نقل سه منظوره مسافری، حمل و نقل بین الملل کالا و پلت فرم بازارگاه جامع عرضه و تقاضای بار در حمل و نقل، همچون بخش های اصلی زنجیره ارزش هلدینگ لجستیک دکا است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/11/23
08:52:53
0.0 / 5
318
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , اهدا , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد مدیرعامل هلدینگ دکا
نظر شما در مورد دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد مدیرعامل هلدینگ دکا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳