دستگیری 4 آزارگر به جرم تعرض به دو نوجوان

دستگیری 4 آزارگر به جرم تعرض به دو نوجوان حراج کن: چهار مرد تبریزی که با توسل به زور دو پسر ۱۸ ساله را شبانه در یکی از ارتفاعات تبریز مورد تجاوز وحشیانه قرار داده بودند در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان پای میز محاکمه رفتند.به گزارزش حراج کن، اواسط مهرماه سالجاری، شب از نصفه گذشته بود و در آن سیاهی شب، تنها نور ماه و هم اندکی نور چراغ ماشین ها بود که فضا را روشن کرده بود. همه جا تیره و تاریک به نظر می رسید و در آن سیاهی شب، ۲ پسر ۱۸ ساله که کارگر پیتزا فروشی در منطقه ولیعصر تبریز بودند محل کار خویش را ترک می کنند تا به سمت منزلشان رهسپار شوند؛ اما تنها اندکی از مغازه پیتزافروشی دور شده بودند که ناگهان پراید سفیدرنگی مقابل پایشان ترمز می کند، سریع ۴ مرد قوی هیکل از آن پیاده شده و در یک چشم برهم زدنی این دو پسر جوان را سوار بر خودرو می کنند و از محل متواری می شوند.

رکنا در خبری آورده که خودرو را به سمت یکی از ارتفاعات تبریز می رانند و به طرز وحشتناکی هر دو پسر را مورد تجاوز وحشیانه قرار داده و سپس در همان محل رها می کنند. دو پسر بخت برگشته با این بلایی که به سرشان آمده بود، در آن لحظه نمی دانند چیکار کنند و به کجا بروند. گیج و منگ می شوند؛ اما اندکی بعد به خودشان می آیند و تصمیم به شکایت می گیرند.

بنابراین بامداد روز بعد با رفتن به اداره پلیس آگاهی تبریز شکایت خویش را مطرح می کنند، با شکایت این ۲ پسر، پرونده آنان برای دریافت دستورات قضایی به شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان ارسال و قضات دادگاه دستورات لازم را جهت بررسی و هم دستگیری سریع متهمان مورد ادعای دو پسر جوان به کارآگاهان پلیس آگاهی صادر می نماید.

با دستور قضایی کارآگاهان تحقیقات خویش را آغاز می کنند و در ابتدا به محل حادثه می روند تا شاید سرنخ هایی به دست آورند اما از آنجاییکه متهمان هیچ ردی از خود در این جنایت هولناک برجای نگذاشته بودند، کارآگاهان از شیوه های فنی و پلیسی برای پیدا کردن و دستگیری متهمان استفاده می نمایند که در نهایت هم با توسل به همین شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری هرچهار متهم می شوند که هم اکنون متهمین با صدور قرار قانونی در بازداشت بوده و تحقیقات درمورد این پرونده ادامه دارد.

منبع:

1402/11/14
11:46:58
0.0 / 5
197
تگهای خبر: ارز , حراج , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری 4 آزارگر به جرم تعرض به دو نوجوان
نظر شما در مورد دستگیری 4 آزارگر به جرم تعرض به دو نوجوان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳